You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, March 22nd 2019, 3:48pm

Hammer ca la inceput

Buna vreau sa sugerez sa se faca hammerul ca inainte,
Cred ca pot vorbi in numele tuturor cand zic ca serverul a devenit foarte plictisitor. Si prin inceput ma refer ca prin anul 2012- 2013
Ce parere aveti ?

2

Friday, March 22nd 2019, 4:10pm

mood

nu se poate din pacate

3

Friday, March 22nd 2019, 4:23pm

nam bani de mod

5

Friday, March 22nd 2019, 7:18pm

Daca tu aduci gandirea de atunci in mintea tuturor playerilor esti invitatul meu,nu modu de joc e problema cat mentalitatea oamenilor

6

Friday, March 22nd 2019, 8:03pm

#PrayForMods
#VoteModsBack
#VoteABetterMentality
#KickAfter12hForNo24/7

7

Friday, March 22nd 2019, 9:35pm

Aici nu e vorba de mentalitatea oamenilor ,
E vorba despre joc, playerii stau map1 si nu fac nimic.
Asta inseamna joc ?
Din cate stim cu totii un joc trebuie sa fie distractiv si interesant.

9

Friday, March 22nd 2019, 9:56pm

Aici nu e vorba de mentalitatea oamenilor ,
E vorba despre joc, playerii stau map1 si nu fac nimic.
Asta inseamna joc ?
Din cate stim cu totii un joc trebuie sa fie distractiv si interesant.
Tu-mi zici ca nu-i de mentalitate? pai si atunci aia care stau aiurea map1 de ce nu se bat? de ce nu fac GUILD WAR de ce nus e duc sa farmeze de ce nu fac duele ca asta-i PVP cum pula mea imi zici ca nu-i vorba de mentalitate,daca era modat si se intampla aceasi chestie ce scuza mai aveai?

10

Saturday, March 23rd 2019, 12:14am

In primul rand playeri nu se prea bat intre ei pentru ca nare rost pur si simplu iti pierzi 10 minute din viata ta incercand sa bati 1 player.
Si sa farmeze pentru ce? Skinuri ce le poti lua cu jd?
Si + sunt o gramada de servere pvp de ce ai vrea sa il faca si pe asta la fel? De ce sa nu aiba serverul un stil unic al lui ?
Ceva mai interesant . Ati scos pana si lycanul rasa noua , de ce ati vrea sa scoatetii asa ceva. Doar pentru ca celelalte servere pvp nu permit lycanul nu inseamna ca trebuie sa facetii si voi la fel.

11

Saturday, March 23rd 2019, 12:36am

Nu se bat pentru că au elixir și poți da în ei degeaba! Regenerează mult prea repede elixiru' ăla.. V-am mai spus :)
Dăm unul în altu, ne buguim în hit-uri și nu murim, ce rost are să te mai bați?

12

Saturday, March 23rd 2019, 6:03pm

In primul rand playeri nu se prea bat intre ei pentru ca nare rost pur si simplu iti pierzi 10 minute din viata ta incercand sa bati 1 player.
Si sa farmeze pentru ce? Skinuri ce le poti lua cu jd?
Si + sunt o gramada de servere pvp de ce ai vrea sa il faca si pe asta la fel? De ce sa nu aiba serverul un stil unic al lui ?
Ceva mai interesant . Ati scos pana si lycanul rasa noua , de ce ati vrea sa scoatetii asa ceva. Doar pentru ca celelalte servere pvp nu permit lycanul nu inseamna ca trebuie sa facetii si voi la fel.
Cat de prost poti sa fii? nu te bati ca iti pierzi 10 minute din viata atunci de ce intri pe metin ? ce pula mea vrei sa faci pe metin sa te uiti la caracterul tau si sa iti admiri sclipiciu?
Farmezi pentru JD? Daca nu exista nicio metoda sa iti cumperi iteme din itemshop ingame toti va plangeati si erati "pay2win game facut pentru donatii" tu citesti inainte sa postezi ce aberatii ai scris?
Sunt o gramada de servere PVP de ce nu dispari d-aici si te duci acolo? Zici ca-s la fel nu? Adu 1 aici care are 50% din itemele de pe Hammer,gameplay-ul e schimbat lycanu ar aduce un dezastru pe partea de balansare in momentu asta. Mi se rupe si ma pis pe restu de servere dragul meu sa nu uitam ca majoritatea au copiat hammer si nu invers,nu mai veni cu asemenea afirmatii de cacat la mine ca vii degeaba. Pe modat nu era la fel? Cum bateai pe modat pe cineva? ????? "pierd 10 minute din viata prea mare regenu" DAR PE MODAT CA ERA REGEN INSTANT??????? Folositi in pula mea chestia aia antica numita creier

13

Saturday, March 23rd 2019, 8:37pm

Nemulțumirea mea e că ne batem 1v1 și nu murim niciunu, de la elixir..

14

Sunday, March 24th 2019, 12:00am

scoate elixiru lol

15

Sunday, March 24th 2019, 11:58am

inchide sv

16

Sunday, March 24th 2019, 3:23pm

banatil pe panda
Alt puştan de pe internet se bagă-n seamă
Vorbeşte despre mine, şi nici nu ştie cum mă cheamă
Recomandă să mă schimb
Că cică aberez prea mult

17

Tuesday, March 26th 2019, 12:56am

Ar fi dragut, putin mai unicat, avand in vedere totalitatea serverelor pe care le deschid o multime de oameni in ultima vreme.

„Emoția zborului este precedată de frica de cădere.”

18

Tuesday, March 26th 2019, 8:56am

Ar fi dragut, putin mai unicat, avand in vedere totalitatea serverelor pe care le deschid o multime de oameni in ultima vreme.
Se incarca aducerea unui aer unic pe server, gameplaye-ul in duel e unic itemele sunt unice si vor veni si alte chestii

19

Tuesday, March 26th 2019, 6:51pm

Itemele sunt cele folosite de alte sv acum 2-3 ani iar pvp`ul nu prea vad multe dueluri scz ca intervin , Singura unicitate e chestia cu `mute pentru orice pare vulgar ` adica chiar si glumitele intre prieteni
[/img]

20

Tuesday, March 26th 2019, 8:47pm

Pikule mai cretin ca tine nu există sincer, doar ce s-au adăugat 16 seturi care nu mai sunt pe alte metine și tu zici că-s de acu 2/3 .. Pikule de ce pula mea mai ești pe aici dacă ești așa nemulțumit? ?(