You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, March 2nd 2019, 2:39am

Reclamatie Caddy

Reclamatie Caddy

https://imgur.com/Vaxwl88

am primit mute 10 minute pentru ca am facut-o pe prietena lui, Hellena "indirect curva"
mi-a dat kick
si acum mi-a banat cont-ul pentru ca iam spus "stii si tu romana" , si Caddy sa nu vii cu poza cu "panarame" ca pentru aia mi-ai dat acum 2 zile mute deci acolo deja mi-am savarsit "pedeapsa"
astept explicatia si pentru ban
favorizeaza alti playeri [mai precis samancele din chaos]

2

Saturday, March 2nd 2019, 6:48am

De ce pui o parte a conversației, și de ce nu o pui pe toată?
A primit și Hellen mute 10 minute, la fel ca și tine, și cât despre tine, eram in camera cu el și alții pe discord, și chiar spunea ca, cauți scandal, și eu personal i am spus sa iti dea kick și apoi dacă nu încetezi, 10 minute mute, ești mulțumit?
Încetați cu aberațiile ca exista favorizări in privința “samancelor din chaos” regulile sunt pentru toți.
Nu ai, și nici nu vei avea o dovada ca exista favorizări, pentru ca niciunul din membrii STAFF ului nu face așa ceva, asta ți o pot garanta chiar eu.
Acomodati va cu noile reguli dacă vreți sa fie totul bine, v ați obișnuit in ultimii 2 ani sa faceți ce vreți, hack uri, înjurături, conturi multiple, TOTUL ARE O LIMITA.
Iar limita aia a ți atins o !

3

Saturday, March 2nd 2019, 11:59am

Aceeași șamancă pe care eu o ''favorizez'' > http://prntscr.com/ms6tpj

4

Saturday, March 2nd 2019, 12:48pm

cat timp aveti sa stati si pe discordul ala coaiee...
[[

5

Saturday, March 2nd 2019, 1:48pm

Care vine la o bere

6

Saturday, March 2nd 2019, 3:09pm

De ce pui o parte a conversației, și de ce nu o pui pe toată?
A primit și Hellen mute 10 minute, la fel ca și tine, și cât despre tine, eram in camera cu el și alții pe discord, și chiar spunea ca, cauți scandal, și eu personal i am spus sa iti dea kick și apoi dacă nu încetezi, 10 minute mute, ești mulțumit?
Încetați cu aberațiile ca exista favorizări in privința “samancelor din chaos” regulile sunt pentru toți.
Nu ai, și nici nu vei avea o dovada ca exista favorizări, pentru ca niciunul din membrii STAFF ului nu face așa ceva, asta ți o pot garanta chiar eu.
Acomodati va cu noile reguli dacă vreți sa fie totul bine, v ați obișnuit in ultimii 2 ani sa faceți ce vreți, hack uri, înjurături, conturi multiple, TOTUL ARE O LIMITA.
Iar limita aia a ți atins o !
Aia a fost toata conversatia din privat
ok bun am luat mute-ul
nu exista favorizari? eu am luat mute si ban , ea ca a luat 4 mute-uri in aceasi zi inca-i pe server.
"Nu ai, și nici nu vei avea o dovada ca exista favorizări" Caddy a recunoscut asta in screen
Si eu am luat ban pentru ca?

7

Saturday, March 2nd 2019, 5:05pm

ban-urile is doar de o zi