You are not logged in.

Nuk

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, February 27th 2019, 10:28am

Nuk

Eu o sa mă las de acest server care a ajuns cel mai de căcat .In 2019 am ajuns sa iau mute pentru cea mai mică înjurătură și să ban că sunt prieten cu Raul,îmi spui tu caddy că am înjurat cu el când eu eram afara.Au ajuns toți frustrații fara viața să aibă comenzi și 90%din playeri nu sunt de acord cu asta dar continuați asa și rămâneți voi singuri să jucati

2

Wednesday, February 27th 2019, 11:15am

Eu o sa mă las de acest server care a ajuns cel mai de căcat .In 2019 am ajuns sa iau mute pentru cea mai mică înjurătură și să ban că sunt prieten cu Raul,îmi spui tu caddy că am înjurat cu el când eu eram afara.Au ajuns toți frustrații fara viața să aibă comenzi și 90%din playeri nu sunt de acord cu asta dar continuați asa și rămâneți voi singuri să jucati
tu meritai ban cu mult inainte
[[

3

Wednesday, February 27th 2019, 11:56am

Bă, voi sunteți conștienți că aveți un video pe youtube cum înjurați ownerul metinului ăsta? Că el o fost bun și profitați asta nu înseamnă că are răbdare la nesfârșit cu niște terminați ca voi? Și cum îmi spui tu mie că ai fost afară când cu 5 minute înainte ați întrebat-o pe Althea sau Cicek dacă intrați pe discord și înjurați primiți ban și pe joc? Sunteți cretini la modu' ăla de maximă prostie.

4

Wednesday, February 27th 2019, 12:22pm

Ce althea și cicek mă nu am intrat niciodată pe discord cu ele

5

Wednesday, February 27th 2019, 1:00pm

Lasa ca mai bine ne jucam singuri pe server decat cu niste handicapati care nu stiu sa respecte regulamentul.
Si normal ca 90% din jucatori nu sunt de acord cu asta cand 90% sunt anti-progres.