You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, February 26th 2019, 6:18pm

Propunere

Propun să se adauge în regulament că n-ai voie să te bați după 2 conturi că iei ban de la Caddy. Să scrie acolo negru' pe alb al 2-lea cont doar pentru mutat iteme.
Iar cei care aveți incă un frate și 2 pc-uri in casă. Îi adresați stimabil să stea cerc că vă prinde staff-ul ăsta "serios" după server că vă bateți după 2 conturi cu acelaș ip și vă banează.

2

Tuesday, February 26th 2019, 7:04pm

Va fi adaugata in seara asta regula respectiva pentru toata lumea,deja am anuntat pe discord ca nu ai voie sa te bati cu 2 conturi.
Limita de 2 conturi e pusa ca sa poti sa-ti dai iteme de pe un cont pe altu'. Daca mai ai alte nelamurir te astept sa le scrii

3

Tuesday, February 26th 2019, 8:06pm

Da, motivul pentru care am luat ban pe Raul când am intrat la Dojang. :laugh:

4

Tuesday, February 26th 2019, 9:14pm

Deja e prea de tot sincer

5

Tuesday, February 26th 2019, 9:44pm

Asta e mentalitatea și modul de joc al serverului.. Jucătorii ăștia noi așa s-au învățat.

6

Wednesday, February 27th 2019, 12:14am

V-ati trezit sa băgați reguli dupa 9 ani.

7

Wednesday, February 27th 2019, 1:10am

edit: lupta ziga
[[

8

Wednesday, February 27th 2019, 1:44am

După ce ai băgat boți să înjure și tu și Nukez timp de 3 ore și v-am avertizat să n-o mai faceți că vă dau ban, te mai întrebi de ce ai luat ban? E pe 7 zile banul, și-o să fie de lungă durată dacă continui :) :laugh:

9

Wednesday, February 27th 2019, 11:55am

Va fi adaugata in seara asta regula respectiva pentru toata lumea,deja am anuntat pe discord ca nu ai voie sa te bati cu 2 conturi.
Limita de 2 conturi e pusa ca sa poti sa-ti dai iteme de pe un cont pe altu'. Daca mai ai alte nelamurir te astept sa le scrii
Tin sa te contrazic la acel toata lumea nu zic ca tu dar celalalt helpar nu dam nume nu prea aplica cu chaos
[[

10

Wednesday, February 27th 2019, 1:04pm

Mai bine sterg tot regulamentul si scriu doar "Nu fi prost si nu fa cacaturi si nu o sa iei ban".
Nu inteleg cat de prost poti fi sa nu iti dai seama ca eu nu vreau chestia asta prin limita de 2 conturi impusa si masurile luate in ultimul timp. Consider ca am niste lucruri mai bune de facut si benefice serverului decat sa modific regulamentul mereu ca sa il inteleaga fiecare prost.