You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, February 26th 2019, 5:33pm

Ban fara motiv

Vă rog să-mi spuneți și mie unde scrie că nu ai voie să te bați mai nou după 2 conturi???? Că ăsta e motivul pentru care am luat ban degeaba, sau ar trebui să treci in regulament iei ban dacă ii bați șamancele lu' Caddy. Pot să zic că am citit regulamentu' dar nu văd unde scrie că n-ai voie sa te bați după 2 conturi :laugh: :laugh: .
Vreau să știu și eu motivul pentru care am luat ban degeaba. Înainte să vină Caddy cu vreo minciună cum a mai facut-o deobicei cu faza "avea contu llililil pe principal'

2

Tuesday, February 26th 2019, 5:46pm

Te rog tu sa-mi spui mie cum te bati de pe 2 conturi fara sa folosesti hack sau abuz de bug. Din cate tin minte am rezolvat chestia cu space-ul la arcasi, nu am pierderi de memorie.
Asta e motivul pentru care ai luat ban, in regulament e trecut ca nu ai voie sa folosesti hack sau sa faci abuz de bug care afecteaza serverul sau playerii.

V-ati obisnuit prost sa va bateti de pe mai multe conturi, nici o problema. Va dresam noi sa va bateti corect doar de pe un cont.
Astept sa vad ce mai ai de comentat ca sa pot inchide topicul.

3

Tuesday, February 26th 2019, 6:01pm

Cum bă sa nu te poti bate pe 2 conturi fără hack?? Stăteam frumos pe 2 ninjalăi pumnal si dadeam skill după amn2 și e foarte easy 2 cliente ecran mic si skill după unu și altu... Nu e corect să iei ban pentru asa ceva, plus că mai era unu in map1 blue pe 2 sura și doar eu am luat ban că-i bateam șămanca din breasla

4

Tuesday, February 26th 2019, 6:04pm

E destul de corect avand in vedere ca limita de 2 conturi a fost pusa doar ca sa va mutati itemele, altfel ar fi fost limita de un cont.