You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, August 11th 2018, 10:50pm

Clarificare regulament razboaie de bresle

Pe server circula zvonuri cum ca as fi obligat liderul unei anumite bresle sa dea war. Pentru a nu exista speculatii cu privire la acest subiect o sa clarific situatia pentru toata lumea in acest topic.

Pe server s-a introdus o regula pentru razboaiele de bresle.
Daca breasla ce se afla pe locul 1 refuza sa dea war la o ora de varf, cu dovezi, aceasta va fi penalizata cu 1000 de puncte.

Introduc aceasta regula deoarece in momentul de fata se face abuz de rank si se tine clasamentul blocat. Mai exact se ajunge pe locul 1 si se refuza warurile pentru a nu se pierde puncte.
Consider ca acest lucru distruge competitia pe server si tine clasamentul blocat, lucru care este toxic intr-un spatiu competitional.

There are rumors on server that i have forced leader of some guild to make war. To remove all speculations about this topic i will explain the situation for everyone here.

On server a new rule was added for guild wars.
If a guild is on rank 1 and refuses to make war at a peak hour, with proof, the guild will have -1000 points penalty.

I added this rule because at this moment rank is being abused and guild ranking is kept blocked. More exactly when a guild reaches rank 1 and it refuses further wars not to lose points.
I consider that this thing destroys competition on server and keeps guild ranking blocked, thing that it's toxic in a competitional environment.

2

Saturday, August 11th 2018, 10:54pm

Sunt curios cum o sa decurga treaba incepand de maine.

3

Saturday, August 11th 2018, 10:58pm

Hmm interesant dar sa fie dovezile din partea playerilor nu din partea ownerului daca stii ce zic iar luand vorba de toxic cred ca lideru brs ar trebui sa ma simt aici si da zvonurile sunt adevarate mai obligat sa dau un war cu brs ta tu fiind owner pe sv si unu la mana exista buton DECLINE nu e degeaba pus acolo ma rog inca o chestie care o faci nasoala eu doar vreau sa vad ca o sa tii asa.
Peace

4

Saturday, August 11th 2018, 10:59pm

Sa-ti vad tie breasla cand o sa fie pe 1 si nu ai cu cine sa dai, iti scazi -1k puncte ?

5

Saturday, August 11th 2018, 11:19pm

cui pula mea crezi ca-i pasa de serveru vostru de discord, singurii care-si dau arogante aici sunteti voi uitati-va in mortii vostri la comportamentu pe care-l aveti pe server cat si pe forum. "o sa vorbesc cu toti veteranii" ce le faci ba cookie ii ameninti si pe ei ca le stergi metinu din pc daca nu gandesc ca tine ? sunteti niste frustrati, treziti-va

on: o sa-mi placa sa-i vad pe astia din returning cum plang de maine

7

Saturday, August 11th 2018, 11:30pm

Sa-ti vad tie breasla cand o sa fie pe 1 si nu ai cu cine sa dai, iti scazi -1k puncte ?

Tu nu mai comenta cand vii sa ne vedem si ai 2 lei in buzunar, sa nu mai zic ca refuzi sa ne vedem pentru a doua oara, aschimodie.

8

Saturday, August 11th 2018, 11:32pm

cui pula mea crezi ca-i pasa de serveru vostru de discord, singurii care-si dau arogante aici sunteti voi uitati-va in mortii vostri la ce comportamentu care-l aveti pe server cat si pe forum. "o sa vorbesc cu toti veteranii" ce le faci ba cookie ii ameninti si pe ei ca le stergi metinu din pc daca nu gandesc ca tine ? sunteti niste frustrati, treziti-va

on: o sa-mi placa sa-i vad pe astia din returning cum plang de maine
Ba panda credeam ca ai putin creier in capu ala dar se pare ca m-am inselat nvm oricum ce se intampla cu brs e fix o nepasrea cu ocazia asta no sa mai fie nici o brs pe locu 1 pentru ca daca maine apare o alta brs pe locu 1 aceea daca o zi nu accepta war coboara de pe 1 eu doar vreau sa privesc si sa rad cum o sa se faca war-uri de genu ''coaie 3 skin-uri ma lasi sa castig'' sau ''coaie stii ca suntem tovarasi demult nu ma lasi pe mine sa castig ca mna asa poate imi tin brs pe locu 1'' chiar o sa vreau sa vad cum o sa functioneze war-urile de azi si cum ''blocheaza brs de pe locu 1'' topu avand in vedere ca pe sv nu sunt destule bresle ca sa dai war sincer si recunosc deabea m-am chinuit sa aduc acei 27 de oameni dar asta e alta poveste

9

Saturday, August 11th 2018, 11:36pm

aparent n-ai inteles ca waru se planifica intre lideri pentru o anumita ora/zi incat amandoua breasle pot avea playeri on, da gandu tau de raton prost ramane pe faptul ca de maine zbori de pe locu 1

10

Saturday, August 11th 2018, 11:39pm

aparent n-ai inteles ca waru se planifica intre lideri pentru o anumita ora/zi incat amandoua breasle pot avea playeri on, da gandu tau de raton prost ramane pe faptul ca de maine zbori de pe locu 1
Amuzant avand in vedere ca am zis ca nu ma intereseaza tinand cont ca am fost obligat sa dau un war dar ratonu fara creier esti fix tu ca nici in ziua de azi nu intelegi ca nu ai nici un rol sa comentezi aici avand in vedere ca esti doar un tiriplici care doar da din taste si se crede ''rich'' daca arunca 2 skin-uri pe jos

11

Saturday, August 11th 2018, 11:49pm

singurii care-si dau arogante aici sunteti voi uitati-va in mortii vostri la comportamentu pe care-l aveti pe server cat si pe forum

12

Sunday, August 12th 2018, 12:00am

de la un topic informativ postat de mihai mereu se ajunge la certuri si basini "metinesti" , sa nu le mai postezi ba nimic

13

Sunday, August 12th 2018, 4:10pm

Un sfant inchide-l sau fa-l de la 0 fara md primite nemuncite si chesti sa vedem daca mai avem plangeri.
[[

14

Friday, August 17th 2018, 11:56pm

Pe server circula zvonuri cum ca as fi obligat liderul unei anumite bresle sa dea war. Pentru a nu exista speculatii cu privire la acest subiect o sa clarific situatia pentru toata lumea in acest topic.

Pe server s-a introdus o regula pentru razboaiele de bresle.
Daca breasla ce se afla pe locul 1 refuza sa dea war la o ora de varf, cu dovezi, aceasta va fi penalizata cu 1000 de puncte.

Introduc aceasta regula deoarece in momentul de fata se face abuz de rank si se tine clasamentul blocat. Mai exact se ajunge pe locul 1 si se refuza warurile pentru a nu se pierde puncte.
Consider ca acest lucru distruge competitia pe server si tine clasamentul blocat, lucru care este toxic intr-un spatiu competitional.

There are rumors on server that i have forced leader of some guild to make war. To remove all speculations about this topic i will explain the situation for everyone here.

On server a new rule was added for guild wars.
If a guild is on rank 1 and refuses to make war at a peak hour, with proof, the guild will have -1000 points penalty.

I added this rule because at this moment rank is being abused and guild ranking is kept blocked. More exactly when a guild reaches rank 1 and it refuses further wars not to lose points.
I consider that this thing destroys competition on server and keeps guild ranking blocked, thing that it's toxic in a competitional environment.

(pro)
Mi se pare destul de Ok regula.

15

Saturday, August 18th 2018, 11:28pm

Acuma vad si topicu asta,mai bine sa pui direct decay daca nu e breasla activa timp de x ore,plus ai putea taxa lumea la intrarea in breasla ca sa nu schimbe toata lumea breasla din 5-5 minute,de asemenea si crearea breslei sa fie contra cost.ETC ETC nais +1 +2 +3 ami plake off:cumpar nudes toate samancele pm

16

Sunday, August 19th 2018, 12:30am

Acuma vad si topicu asta,mai bine sa pui direct decay daca nu e breasla activa timp de x ore,plus ai putea taxa lumea la intrarea in breasla ca sa nu schimbe toata lumea breasla din 5-5 minute,de asemenea si crearea breslei sa fie contra cost.ETC ETC nais +1 +2 +3 ami plake off:cumpar nudes toate samancele pm

cumpar sio nudes

17

Wednesday, October 24th 2018, 7:49pm

Tu nu mai comenta cand vii sa ne vedem si ai 2 lei in buzunar, sa nu mai zic ca refuzi sa ne vedem pentru a doua oara, aschimodie.

Nu mai fii ma tu asa mare ghertoi pe un forum, ho, ca nu esti nici cel mai bogat nici cel mai frumos de pe aici. :))
Bai, frate, ce va place sa va ardeti in tastatura, de zici ca sunteti in competitie cu riscul vietii, nu alta.
if(you->stupidity_level>accepted_level)
getthefuckout();

18

Thursday, October 25th 2018, 7:37pm

Nu mai fii ma tu asa mare ghertoi pe un forum, ho, ca nu esti nici cel mai bogat nici cel mai frumos de pe aici. :))
Bai, frate, ce va place sa va ardeti in tastatura, de zici ca sunteti in competitie cu riscul vietii, nu alta.

Pula mea stie cine mai esti si tu, da' in orice caz, vad ca esti in cautare de atenție.

19

Thursday, October 25th 2018, 9:50pm

Pula mea stie cine mai esti si tu, da' in orice caz, vad ca esti in cautare de atenție.
Nu va mai certati, ascultati bullet for my valentine pizdelor
[[

20

Friday, October 26th 2018, 2:05am

vrem moduri