You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, June 27th 2018, 11:55am

Turneul PvP Dojang - Zilnic la ora 20:00

"Deoarece pe server nu exista competitie a fost implementat un eveniment zilnic care sa ofere jucatorilor sansa sa isi arate abilitatile."

S-a implementat evenimentul Dojang zilnic la ora 20:00.
Premiul de participare este 1 JD pe kill.
Premiul cel mare este un voucher de 5 MD.

Va fi actualizat si Top 10 de pe site in functie de kill-uri/runde de data aceasta si nu de victorii.

Restrictii:
Se poate intra doar cu un singur cont pe IP.
Shamanul nu poate da buff altor jucatori.
Nu se poate face grupa si grupa existenta este stearsa automat la intrare.
Elixirele/mounturile sunt sterse automat la intrare si nu se poate folosi depozitul portabil.
Protectie server-side la send, cine incearca ceva va primi kick instant.

Alte precizari: Cine ataca in timpul de 30 de secunde inainte sa inceapa duelul in orice fel este eliminat din event. Acelasi tratament si pentru cei ce vor incerca sa foloseasca buguri.
De data aceasta voi supraveghea personal fiecare event.

2

Wednesday, June 27th 2018, 2:28pm

Mor =))

Acelasi tratament si pentru cei ce vor incerca sa foloseasca buguri.

Tu dai drumu la Dojang cand sunt buguri ce se pot face direct la status inainte sa intri acolo =))

Ba ia si fii mai atent la ce faci ca cu aroganta pe care ai folosito schimband serverul fara sa anunti, nu vei primi nici o virgula de ajutor de la vechii playeri.

Bafta. Eu nu voi participa!

3

Wednesday, June 27th 2018, 2:44pm

Smecher.

4

Wednesday, June 27th 2018, 2:50pm

Sper sa testezi si BM-ul cu 90+ critica si 99hh in duel,sa nu te trezesti dupa iar doar cu sura la dojang cum a fost pe server 2.

She's broken because she believed.

5

Wednesday, June 27th 2018, 4:04pm

Mor =))

Acelasi tratament si pentru cei ce vor incerca sa foloseasca buguri.

Tu dai drumu la Dojang cand sunt buguri ce se pot face direct la status inainte sa intri acolo =))

Ba ia si fii mai atent la ce faci ca cu aroganta pe care ai folosito schimband serverul fara sa anunti, nu vei primi nici o virgula de ajutor de la vechii playeri.

Bafta. Eu nu voi participa!
Cool. Oricum nu aveam nevoie de frustrati care se lafaie in skin-uri si au deja tot ce vor. Mai multe sanse si pentru cei noi.

6

Wednesday, June 27th 2018, 4:13pm

spec nu se poate??????????????????????????

7

Wednesday, June 27th 2018, 5:05pm

Si il faci azi sau?

9

Wednesday, June 27th 2018, 5:31pm

Si daca unu nu are si skin-uri si eu am skin-uri trebuie sa le dau jos sau fac cu ele sa imi pastrez avantaju?

10

Wednesday, June 27th 2018, 9:13pm

Te scoate cand trebuie sa intri in arena, si cand intri incepe direct duelul

11

Thursday, June 28th 2018, 3:23am

E si lag
Alt puştan de pe internet se bagă-n seamă
Vorbeşte despre mine, şi nici nu ştie cum mă cheamă
Recomandă să mă schimb
Că cică aberez prea mult

12

Saturday, June 30th 2018, 7:25pm

Ti se pare normal intr-un turneu cu 30 de playeri on sa te scoata si sa te trezesti in mijlocul duelului? faci dojangu de dragul de al face sau te implici putin ce zici?
[[

13

Sunday, July 1st 2018, 11:18am

piku nervosu

14

Thursday, July 5th 2018, 11:15pm

Super