You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, June 17th 2018, 12:01pm

Jetoane dragon, misiuni zilnice si recompensa login zilnica

"Pentru ca jucatorii noi sa aiba sanse egale s-a implementat o moneda care sa le permita sa achizitioneze iteme."

Pe server a fost implementata pe langa moneda MD si moneda JD care se poate in joc.
Cu JD se pot achizitiona accesorii site si skin-uri.

Restrictii:
Se pot achizitiona skin-uri doar pana in 2015.
Skin-urile se pot achizitiona doar +0.
Itemele cumparate cu JD nu se pot negocia.
Fata de MD, itemele din ani mai mari costa mai multe JD.

"Pentru a evita monotonia de pe server si pentru obtinerea jetoanelor oferim jucatorilor noi activitati de facut."

S-au adaugat misiuni zilnice si recompensa zilnica de login.

Pentru misiuni trebuie sa mergeti la Hong-Hae in map1 unde veti avea urmatoarele misiuni: Demon Tower, Devils Catacomb, Blazing purgatory si Nemere's Watchtower.
Pentru fiecare din misiuni trebuie sa completati dungeon-ul respectiv si sa va intoarceti la Hong-Hae.
Misiunile se pot face si in grup, la terminarea dungeonului misiunea se pune pentru toti.
Recompensa fiecarei misiuni este de 2 JD.

Restrictii:
Fiecare misiune se poate face doar o data pe zi si doar o data pe cont.

"Pentru a incuraja jucatorii sa intre cat mai des s-a implementat recompensa zilnica de login."

Pentru recompensa zilnica este suficient sa intrati pe cont si sa apasati pe cadoul ce va apare stanga jos. Recompensa de login este de 1 JD.

"Deasemenea oferim o motivatie pentru jucatorii noi sa se apuce de server."

Conturile noi inregistrate primesc 40 JD de inceput.

2

Sunday, June 17th 2018, 12:14pm

Bravo mihai frumos asa felicitări :thumbup: :thumbup:

Ti-as da 5 minute de inteligentă să realizezi cât esti de prost
Legenda spune că 96% din fete au telefonul spart si 95% sunt mai sparte decât telefonul

3

Sunday, June 17th 2018, 12:17pm

Tocmai ce am fost la Azrael si nu mi-a pus misiunea,nu mi-a dat nimic.

She's broken because she believed.

4

Sunday, June 17th 2018, 12:18pm

Tocmai ce am fost la Azrael si nu mi-a pus misiunea,nu mi-a dat nimic.
Te-ai intors la Hong-Hae si ai dat din nou pe Devils Catacomb?

5

Sunday, June 17th 2018, 12:20pm

Da. Zice ca n-am terminat-o. Cand am ajuns la Azrael am activat misiunea iar si s-a si dat anunt ca l-am batut si cand m-am intors la hong zice ca n-am terminat inca misiunea. Dar am fost singur pe 3 conturi la el. Nu stiu daca asta e cauza.

6

Sunday, June 17th 2018, 12:23pm

Nu mai faci Voucherul Negociabil?
Schimburi cu iteme pe voucher oricum se fac, doar ca pe risc.

7

Sunday, June 17th 2018, 1:02pm

mergeau lasate negociate sa fie vandute

8

Sunday, June 17th 2018, 1:09pm

Demon Tower-ul e bugat cand intri in camera cu metine te scoate

9

Sunday, June 17th 2018, 1:42pm

De ce s ar face asta...vrei sa negociezi, donezi.

10

Sunday, June 17th 2018, 1:46pm

De ce s ar face asta...vrei sa negociezi, donezi.

ez

11

Sunday, June 17th 2018, 1:55pm

MDS Refund.

I Still didnt recive my Mds Mihai. I would like to recive them. please. (from server2) you can check my pushace history….

12

Sunday, June 17th 2018, 2:08pm

Totusi, blazing purgatory inca nu se poate face?

13

Sunday, June 17th 2018, 2:14pm

Se poate face da' trebuie sa te duci langa gardian cu bug sa poti intra

14

Sunday, June 17th 2018, 2:56pm

Nici devils Catacomb nu merge, ma scos la etajul unde trebuia sa caut metinul adevarat, il gasii si cand sa urc ma scos..

15

Sunday, June 17th 2018, 3:11pm

Eu tocmai ce le-am facut. Si Blazing si catacombele.

16

Sunday, June 17th 2018, 3:39pm

Eu il sustin :hug:

17

Sunday, June 17th 2018, 4:15pm

Tu iti dai seama ca le-ai dat alora care sunt noi acelasi avantaj ca aia care au bagat bani pentru acc, skin-uri, nu?
Unu care joaca de 1 sapt poate sa ajunga la acelasi dmg ca al meu, eu jucand de ani buni, avand o gramada de "moduri" care au devenit skin-uri si n-o sa fie diferenta intre mine si el, bine gandit.
Macar daca bagai moneda asta noua JD, skin-urile care pot fi cumparate cu ea sa aiba bonusuri mai slabe fata de alea cu MD, asa nu mai e nici o diferenta intre cel care baga bani si cel care nu.
Si poate le bagi si un skin moca de fiecare data cand se logheaza, sa fie treaba treaba.

18

Sunday, June 17th 2018, 4:26pm

Tu iti dai seama ca le-ai dat alora care sunt noi acelasi avantaj ca aia care au bagat bani pentru acc, skin-uri, nu?
Unu care joaca de 1 sapt poate sa ajunga la acelasi dmg ca al meu, eu jucand de ani buni, avand o gramada de "moduri" care au devenit skin-uri si n-o sa fie diferenta intre mine si el, bine gandit.
Macar daca bagai moneda asta noua JD, skin-urile care pot fi cumparate cu ea sa aiba bonusuri mai slabe fata de alea cu MD, asa nu mai e nici o diferenta intre cel care baga bani si cel care nu.
Si poate le bagi si un skin moca de fiecare data cand se logheaza, sa fie treaba treaba.

aici ai dreptate danica :* , trebuiau majorate bonusurile la skinurile cumparate cu jd gen 5 semi 5 critica si ce plm mai dau ele si in plus ce rost are sa mai cumperi skinuri cu md cand poti sa le cumperi cu jd, intradevar mai greu dar tot se pot cumpara gratis.

19

Sunday, June 17th 2018, 5:49pm

:thumbdown:

20

Monday, June 18th 2018, 3:55am

Corect ai dreptate aici nu este nici o diferentă ?(

Ti-as da 5 minute de inteligentă să realizezi cât esti de prost
Legenda spune că 96% din fete au telefonul spart si 95% sunt mai sparte decât telefonul