You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, June 13th 2018, 11:21am

Rambursare MD-uri server 2 / Server 2 MD refund

Datorita inchiderii serverului 2, pentru fiecare skin cumparat de pe server 2 fiecare jucator a primit 5 MD pe cont. Nu s-au dat MD pentru skin-urile dropate sau obtinute cu JD de la Dojang.

Due to the closure of server 2, for every skin bought on server 2 every player received 5 MD on account. Dropped skins and skins obtained with JD from Dojang were not refunded.

2

Wednesday, June 13th 2018, 11:40am

k,dar md-urile de la donatii cand se baga?

She's broken because she believed.

3

Wednesday, June 13th 2018, 11:45am

Si MD-urile astea acum sunt inutile deoarece nu merge itemshop ul.

4

Wednesday, June 13th 2018, 11:47am

Eu an dat laic
Cer TC

5

Wednesday, June 13th 2018, 11:47am

Si ce mai exact nu iti merge tie la item-shop?

6

Wednesday, June 13th 2018, 11:51am

merge item shopu

7

Wednesday, June 13th 2018, 11:57am

Să scoți acel "Donații server2" ca să nu se mai repete aceași greșală pentru cei care nu știu sau să refaci site-ul conform server-ului de acum. :)

8

Wednesday, June 13th 2018, 11:57am

Am Devil Hell Dagger +4 in item-shop ul de pe site si pe metin nu le am.
// Abia acum am vazut ca am donat de pe donatii server 2. Mai pot sa fac ceva sa le pun pe sv1?

9

Wednesday, June 13th 2018, 12:35pm

Am Devil Hell Dagger +4 in item-shop ul de pe site si pe metin nu le am.
// Abia acum am vazut ca am donat de pe donatii server 2. Mai pot sa fac ceva sa le pun pe sv1?
O sa ti le bage pe sv 1..., din cate am inteles sv 2 se inchide, nu va mai exista. Ori iti da MD inapoi ori iti baga dagg pe sv 1, chill.

10

Thursday, June 14th 2018, 9:11pm

Mihai pai ma mane si pentru ce-i care le-au disparut item-le din depozit de pe sv1 ? Lor nu le bagi nimic ? adica na ?( ?(

Ti-as da 5 minute de inteligentă să realizezi cât esti de prost
Legenda spune că 96% din fete au telefonul spart si 95% sunt mai sparte decât telefonul

11

Thursday, June 14th 2018, 9:16pm

like

12

Friday, June 15th 2018, 3:15am

Md Refund

@Mihai \ @Hammer
Helo again. 1 more time i come to say to you Mihai \ Hammer that i did not recive my mds i should have recived you can check my account
FeliNN. \ ID :join9. i did not recive any kind of md. i only recive the md i spent in server1. i would apreciate to recive the mds i spent
in server2. i spent 135 euros. And i am still waiting and i have heard people have recived mds already. i am waiting for my mds.
Ty for your time.

13

Friday, June 15th 2018, 8:20am

Felin you aren't alone on this one. I didn't receive my MDs back either, it might take some time..

14

Saturday, June 16th 2018, 8:05pm

Salut , eu din 10 MD care am donat am primit doar 5 , mai primesc si restu ?

15

Sunday, June 17th 2018, 8:58am

Salut , eu din 10 MD care am donat am primit doar 5 , mai primesc si restu ?

da le primesti ieri

16

Sunday, June 17th 2018, 9:50am

ce ai ua le primesti alaltaieri... nu mai minti baiatu acum ... nesimtitule... ce crut poti fii ua... =)) :?:

Ti-as da 5 minute de inteligentă să realizezi cât esti de prost
Legenda spune că 96% din fete au telefonul spart si 95% sunt mai sparte decât telefonul