You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Saturday, March 11th 2017, 7:25pm

cine te crezi viata mea s-o controlezi

oare cate femei au stat langa un asa barbat

m-am saturat sa-mi spui cum sa ma imbrac

42

Monday, March 13th 2017, 4:33pm

De ce? E simplu, in anii trecuti ai avut un comportament lipsit de respect fata de playeri si acum esti tratat ca atare.
Nui vorba ca nu te suporta nimeni si tu nu suporti pe noi e vorba ca unele lucruri au ajuns sa fie banale si atat de repetate incat acum te regasesti cu o mica revolta de la cei mai vechi. Sau cativa din ei.
Oricum nu e nimic grav doar se stie prea bine ca fara niste critici ar fi totul prea simplu insa faptul ca pe tine te loveste la corason cuvintele unora precum si ale mele da dovada ca poate avem putina dreptate..
Dar na tu basescu noi cartieru cel putin aici pe joc ;)

Methadone stii care e diferenta? Diferenta o vezi atunci cand cumperi mai multe statusuri, fa un calcul aproximativ 2 euro in plus pe status, iti cumperi 4 statusuri 2x4=8 3x4=12 8+12=20.
Respect? Stai cuminte, nu cred ca e nevoie sa intram in subiectul asta.

43

Monday, March 13th 2017, 5:54pm

De cate ori donezi tu sts sa se adune ?E chiar ok cu 5 macar atat pentru cate v-a adaugat anul asta.
[/img]

44

Thursday, March 23rd 2017, 9:37pm

Ce bine ar fi daca s-ar baga si donatiile din Romania cu PaySafe Card .

45

Saturday, March 25th 2017, 2:06pm

Ne câștiga mai bine din Donațiile Orange in Romania de ce sa bage Paysafecard în Romania,ar ieși în pierdere asa.

46

Saturday, March 25th 2017, 6:22pm

Ne câștiga mai bine din Donațiile Orange in Romania de ce sa bage Paysafecard în Romania,ar ieși în pierdere asa.
Frate ar dona mai multi prin PaySafe Card , pentr 6/7 lei

47

Wednesday, May 10th 2017, 7:25pm

Cică timpul de așteptare al donațiilor „va fi mai mic/nu la fel de mare ca înainte”. Păi ok. Am donat ieri, pe la prânz, 10 €. Și nici acum nu-mi văd MD. -.-” Și nu mă lua(ți) cu „nu e corect codul” că nu merge treaba, no. :3 Aștept răspuns, Mihai.

48

Wednesday, May 10th 2017, 8:13pm

Cică timpul de așteptare al donațiilor „va fi mai mic/nu la fel de mare ca înainte”. Păi ok. Am donat ieri, pe la prânz, 10 €. Și nici acum nu-mi văd MD. -.-” Și nu mă lua(ți) cu „nu e corect codul” că nu merge treaba, no. :3 Aștept răspuns, Mihai.

ai loat tzeapa hehe

49

Wednesday, May 10th 2017, 10:37pm

Acum este un sistem automat, nu mai da Mihai md-URI. Sunt anumite chestii inexplicabile p aici :)

50

Wednesday, May 10th 2017, 10:45pm

Acum este un sistem automat, nu mai da Mihai md-URI. Sunt anumite chestii inexplicabile p aici
Ok, atunci sper ca inexplicabilele minuni să se țină de cuvânt în continuare, nu să mă trezesc așteptând mai bine de 48h, lucru care înainte se întâmpla destul de rar, mulțumesc. ^^

51

Thursday, May 11th 2017, 6:18am

Nu te gândi ca ești singura care așteaptă, odată ce tu nu le ai primit, nici alții nu și au primit MD-urile, oricum, nu e panica, le vei primi la fel ca restul jucatorilor.

52

Friday, May 12th 2017, 7:28pm

când ai pus donații cu facturile de telefon?

53

Friday, June 2nd 2017, 6:41am

Daca eu am un paysafecard de 100€ si vreau sa iau MD de toti cum procedez? Din ce stiu eu maxim e 40€ si un paysafe odata folosit chiar si pe 5€ e inutilizabil dupa, asadar care e solutia?

54

Friday, June 2nd 2017, 9:35am

Daca eu am un paysafecard de 100€ si vreau sa iau MD de toti cum procedez? Din ce stiu eu maxim e 40€ si un paysafe odata folosit chiar si pe 5€ e inutilizabil dupa, asadar care e solutia?
Daca ai un paysafe de 100 si folosesti 40 de pe el iti va mai ramane 60.

55

Friday, June 2nd 2017, 5:46pm

Pai si cum o sa pot sa utilizez din nou codul?

56

Friday, June 2nd 2017, 9:32pm

Pai si cum o sa pot sa utilizez din nou codul?
La fel cum il vei utiliza prima data.

57

Sunday, June 4th 2017, 2:07pm

Se va face un sistem de refund pentru modurile greșite sau "nedorite" care nu au fost scoase din itemshop?

58

Monday, June 5th 2017, 9:35pm

Probleme cu donatia

E fain acest nou sistem de donatii , dar am 1 problema sunt din Republica Moldova si nu pot dona...Ce-as putea face??? :( :( :(

59

Monday, June 5th 2017, 11:19pm

E fain acest nou sistem de donatii , dar am 1 problema sunt din Republica Moldova si nu pot dona...Ce-as putea face??? :( :( :(

Nu știam că în Republica Moldova, nu există cod de reîncărcare ORANGE :-j
Suntem la jumătatea anului 2017 și nu poți prin nici o metodă să donezi, hai că e culmea. :-j

60

Tuesday, June 6th 2017, 12:34am

Nu știam că în Republica Moldova, nu există cod de reîncărcare ORANGE :-j
Suntem la jumătatea anului 2017 și nu poți prin nici o metodă să donezi, hai că e culmea. :-j
Nu poate folosi cod de reincarcare din Republica Moldova, pe site scrie clar ca doar cele din Romania sunt acceptate.
Vezi ce metode iti apar la Paymentwall, nu se poate face nimic mai mult de atat.