You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Monday, March 6th 2017, 1:44pm

In cat timp imi vin MD-urile dupa donatie Orange?

22

Monday, March 6th 2017, 1:46pm

barosan de barosan

23

Monday, March 6th 2017, 5:54pm

valoare.
super idea
" if your sky is falling, just take my hand and hold it. "

24

Monday, March 6th 2017, 7:15pm

Mult mai convenabil.

„Emoția zborului este precedată de frica de cădere.”

25

Tuesday, March 7th 2017, 4:35pm

Okey bro!!! And add please method donate with mobile !!! please i haven't credit card and can't donate!! ADD MOBILE METHOD PLEASE BRO I FROM RUSSIA I CAN'T DONATE :((( I CRY :(((
I've added Mobiamo method for Russia.

Deci donatiile vor intra automat fara timp de asteptare?
Automat doar la Paymentwall. La codurile de reincarcare inca va fi timp de asteptare, dar mai mic decat era inainte.
OH MY GOD YOU NICE BRO !!! THANK U VERY MUTCH !!

26

Wednesday, March 8th 2017, 1:24am

si itemele alea le putem lua pe ce server vrem? sau doar pe server 1?

27

Thursday, March 9th 2017, 10:31am

Se poate dona si paysafecard?

EDIT : Nu imi apare paysafecard acolo.....

28

Thursday, March 9th 2017, 5:22pm

Nici eu nu mai stiu de cati ani ma tot intreb oare de ce cacat nu baga un item shop, acum ca este, tot ma intreb de ce ai asteptat asa de mult..
Oricum cine stie poate cu timpul o sa bagi comenzi de "GM" sa se distreze lumea cu niste coduri de mobi exemplu sau un inel sa poti chema cativa :-? Mdea stiu trebuie sa imi vad de treaba mea.
Oricum bravo.

Apropo, pentru itemele 2017 trebuie sa astepte lumea iar anul viitor? Si poate ceva nou nu iar cu culori ca sunt satul de curcubeu fara ploaie.

29

Thursday, March 9th 2017, 10:16pm

Nici eu nu mai stiu de cati ani ma tot intreb oare de ce cacat nu baga un item shop, acum ca este, tot ma intreb de ce ai asteptat asa de mult..
Oricum cine stie poate cu timpul o sa bagi comenzi de "GM" sa se distreze lumea cu niste coduri de mobi exemplu sau un inel sa poti chema cativa :-? Mdea stiu trebuie sa imi vad de treaba mea.
Oricum bravo.

Apropo, pentru itemele 2017 trebuie sa astepte lumea iar anul viitor? Si poate ceva nou nu iar cu culori ca sunt satul de curcubeu fara ploaie.
Nici eu nu mai stiu de cati ani ma tot intreb cine te crezi.

30

Friday, March 10th 2017, 4:24am

Deuce 4eva' <3

31

Friday, March 10th 2017, 4:40pm

ms

32

Saturday, March 11th 2017, 1:22am

Statusul l-ai pus intentionat la 5 euro sau e vreo greseala?
Chiar as vrea sa stiu de ce a sarit pretul asa..
# Live for nothing or Die for Something

33

Saturday, March 11th 2017, 3:42am

Intentionat.
Chiar as vrea sa stiu de ce sariti voi de cur in sus.

34

Saturday, March 11th 2017, 3:50am

Mare diferenta de la 3,la 5.. :fp:

35

Saturday, March 11th 2017, 9:40am

De ce? E simplu, in anii trecuti ai avut un comportament lipsit de respect fata de playeri si acum esti tratat ca atare.
Nui vorba ca nu te suporta nimeni si tu nu suporti pe noi e vorba ca unele lucruri au ajuns sa fie banale si atat de repetate incat acum te regasesti cu o mica revolta de la cei mai vechi. Sau cativa din ei.
Oricum nu e nimic grav doar se stie prea bine ca fara niste critici ar fi totul prea simplu insa faptul ca pe tine te loveste la corason cuvintele unora precum si ale mele da dovada ca poate avem putina dreptate..
Dar na tu basescu noi cartieru cel putin aici pe joc ;)

Methadone stii care e diferenta? Diferenta o vezi atunci cand cumperi mai multe statusuri, fa un calcul aproximativ 2 euro in plus pe status, iti cumperi 4 statusuri 2x4=8 3x4=12 8+12=20.

36

Saturday, March 11th 2017, 2:23pm

De ce? E simplu, in anii trecuti ai avut un comportament lipsit de respect fata de playeri si acum esti tratat ca atare.
Nui vorba ca nu te suporta nimeni si tu nu suporti pe noi e vorba ca unele lucruri au ajuns sa fie banale si atat de repetate incat acum te regasesti cu o mica revolta de la cei mai vechi. Sau cativa din ei.
Oricum nu e nimic grav doar se stie prea bine ca fara niste critici ar fi totul prea simplu insa faptul ca pe tine te loveste la corason cuvintele unora precum si ale mele da dovada ca poate avem putina dreptate..

Methadone stii care e diferenta? Diferenta o vezi atunci cand cumperi mai multe statusuri, fa un calcul aproximativ 2 euro in plus pe status, iti cumperi 4 statusuri 2x4=8 3x4=12 8+12=20.
sami bag pl dacam inteles cv

37

Saturday, March 11th 2017, 2:25pm

Oricum bravo.

Nici eu nu mai stiu de cati ani ma tot intreb cine te crezi.
mindfuck

38

Saturday, March 11th 2017, 3:16pm

Buddha, hedonism, meditativ, totul simetric, ma plimb pe malul Senei captiv intre Styx si Lethe.

39

Saturday, March 11th 2017, 3:19pm

Sânteți pff, lăsați omul in pace

40

Saturday, March 11th 2017, 4:59pm

Mare diferenta de la 3,la 5.. :fp:

2 euro,sunt vreo 9 lei,in ziua de azi cu 9 lei nu mai faci aproape nimic,inteleg ca sunt persoane care poate nu isi permit,dar sa fim seriosi..eu nu vad nimic de comentat in treaba asta.
Si nu zic chestia asta pentru ca nu mai prea joc. De exemplu jucatorii din alte tari,majoritatea au cumparat sts cu 5 euro de cand s-a bagat payment wall,o zic din experienta mea ,am vreo 14 statusuri,multe le-am luat cu 5 euro si moduri cu 10 euro,adica un mod cu 10 euro, nu 5.