You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Tuesday, February 10th 2015, 5:33pm

Ai fost amuzant, apropo nu iti permite sa ii chemi pe nume si plus de asta vezi ca persoana cui ai spus despre calitatea la video e un designer, te faci din ce in ce mai de cacat pentru ca nu stii cu cine tastezi , nu degeaba vam zis ca sunteti niste incepatori.

P.s: Sunt Cookie de pe telefon cu contul asta.

22

Tuesday, February 10th 2015, 8:26pm

Logic c-o sã mai auzi comentarii despre calitatea videourilor si despre alte dacã continui asa ;)
Problema este cã "noi" nu facem videouri de-astea, de-asta ne permitem sa ne dam parerea, + cã e un video despre mine , logic cã tre' sa-mi dau parerea ;)

Si, dacã vrei sã faci un video amuzant, lasã tot videoul nu da pe x2/x4 sau la ce viteza a-ti dat voi ca sa para cã picam usor ;)
"Those who fly solo have the strongest wings."

Soloer Also known as Kr4zzi & MxYa.

23

Tuesday, February 10th 2015, 8:40pm

H6x,Adi și alții.
Ce încerca să obțineți faima pe acest videoclip? :laugh:
"There's always something to be thankful for."

24

Friday, February 13th 2015, 3:25pm

Ce dovedesti print video asta? Filmezi la ora 2 noaptea ,cand sunt on doar `prietenii` tai si doar cand castigi?Si ma rog ce ai castigat in seara aia? Esti mandru ca ai batut odata?

25

Friday, February 13th 2015, 5:26pm

Prietene, cu 4 razboinici nu e greu sa prinzi sincron, mai ales daca faci "antrenamente" cu "prietenii", iar cu magia aia dai damage 360 de grade, so go to fuck off!

In alta ordine de idei, mi se pare de cacat sa postati video-uri de genu', acum cand majoritatea au "seturi" perfecte.

Trebuia sa postezi asta acum vreo 2 ani, prindea mai bine la "public".
Pe mine mă doare-n pulă fix de toata lumea, mai ales în week-end, în special lunea!

26

Friday, February 13th 2015, 5:57pm

Prietene, cu 4 razboinici nu e greu sa prinzi sincron, mai ales daca faci "antrenamente" cu "prietenii", iar cu magia aia dai damage 360 de grade, so go to fuck off!

In alta ordine de idei, mi se pare de cacat sa postati video-uri de genu', acum cand majoritatea au "seturi" perfecte.

Trebuia sa postezi asta acum vreo 2 ani, prindea mai bine la "public".

Acum 2 ani nici nu erau pe server :laugh:

Și Adi4Ev3r vrei să ne arăți că ti-ai facut lycan-ul full după atâta timp în care te-ai lăudat că ți-l faci? Mulțumește-i lui Andi că ți-a facut reclamă la el. In fine, mi se pare penibil video-ul. Oricum baftă în continuare, o să aveți nevoie!

27

Friday, February 13th 2015, 6:34pm

mi se pare penibil video-ul.

sunt de acord cu tine ;>
"There's always something to be thankful for."

28

Saturday, February 14th 2015, 12:37am

Nu mai e acelasi farmec la batai, cat despre video bv pt calitate

29

Wednesday, February 18th 2015, 9:51pm

Ti-ai adus aminte de vremurile ''alea''' ?
:no:

30

Wednesday, February 18th 2015, 10:10pm

Cam da, era frumos pe vremea aia

31

Wednesday, February 18th 2015, 10:47pm

Cam da, era frumos pe vremea aia

A fost frumos, frumos a fost.

32

Thursday, February 19th 2015, 7:49am

mai misto e acuma, macar vezi alte caractere inafara de sura
upppu
The higher I get, the lower I'll sink

33

Thursday, February 19th 2015, 8:56am

Da, pacat doar ca ei nu au idee de cum se folosesc aceste caractere si deja isi permit sa ridice barbia mai sus de "suzeta".
Oricum important e sa fie miscare pe server si fara playeri vechi asa serverul va merge inainte.

34

Monday, February 23rd 2015, 9:21pm

Serverul va merge inainte, dar pana cand ? playerii incep sa se plictiseasca de cum e serverul acum.
Este treaba noastra sa invatam noua generatie sa duca serverul inainte.

35

Monday, August 31st 2015, 8:54am

Soloer, next post ne mai poti spune de mafia siciliana din care faci parte, pace baietii.
Ma joc cu albinele cu perdeaua trasa

36

Monday, August 31st 2015, 12:49pm

Eh, jucam de 4 ani de zile si suntem numiti " anonimi " . Faptul ca nu ne afirmam in fata voastra nu inseamna ca suntem anonimi sau prosti, inseamna ca nu dam importanta prostilor .
E bine ca va faceti o breasla si va chemati CAINII ( fara ghilimele de rigoare si fara ' prieteni ' ) ca sa va apere .
Faptul ca pierzi nopti pe metin sa te bati, nu te ajuta cu nimic, din contra, te strica cu totul .
Am pierdut si noi odata, dar le pierdeam pe skype sa facem caterinca cand ajungeam acasa si n-aveam ce face .
Video-ul, calitate superioara, n-am ce comenta, cat despre bataie, tot respectul 50vs1 oricine e bun mai ales ca a mentionat cineva sus " toti aveti set-uri perfecte " si avea dreptate .
Sanatate si virtute !

37

Saturday, October 10th 2015, 7:48pm

Soloer, next post ne mai poti spune de mafia siciliana din care faci parte, pace baietii.

Ilogic.
Totusi rãspunde-mi la o simpla intrebare, de ce trebuie sã comentezi la orice post despre mine ?
Oricum, esti liber sã o faci, dar mãcar fã-o cu logica, nu cu comentarii fãrã sens.

38

Saturday, October 10th 2015, 7:51pm

tu vorbesti serios sau?

39

Saturday, October 10th 2015, 8:07pm

Se ştie că ForgotMe era cel mai tare

40

Saturday, October 10th 2015, 8:12pm

Sunteti patetici. M-am oprit la mai putin de un minut, nu inteleg ce naiba vrei sa demonstrezi cu video asta?! Sunteti niste incepatori careu au pus mana pe un lycan cu tot ca ai moduri proaste pe el dar na tot lycan ramane. Chestia care vreau sa o intelegeti este urmatoarea. Pentru noi cei care au facut mii de batai in 2 saptamani ca QballQ, claudiu, traian mai putin dar si el a fost o perioada cand intra mai des si ne distram toti impreuna la batai, dorin, cristi, joo, krybi, Didu, Sorin, DragonOfGod etc etc. Pentru mine si restu care am facut mult mai multe batai de cate minute aveti voi pe jocul asta, video asta e un nimic, niste copii care vor sa arate ca au picat pe cutare si acum se cred si ei cineva. (Am uitat sa mentionez si pe Phay,Cosmin Si el la randul lui a facut bataile lui care si alea sunt destule, si precum e normal sa fie tot contra de mine erau). Dar nu asta conteaza, daca vreti sa demonstrati ca sunteti buni, nu jucati cu programe cum ar fi clicker si cine mai stie sa mai puna, nu spuneti altora ca sunt obsedati cand voi stati si vinerea seara si sambata seara si duminica toata ziua pe joc atat cat si in cursul saptamanii. Si plus de asta nu inteleg de ce voi doi pui de gaina trebuie sa postati un video atat de inutil si fara rost pentru 5 minute de bataie in care picati pe unu care mereu va batut intre virgule si apoi pentru o data ce aceea persoana pica, faceti repede un video. :| Adica na, fiecare cu inteligenta lui cum am zis mereu, insa tineti cont si de faptul ca noi astia mai batrani pe joc intre virgule si care am facut cu toti ceva pe aici, cand ne uitam la un asemenea video, ne intrebam direct "si?" .
Oricum nu va judec ca postati si voi ceva pe forum despre server, ba din contra postati cate mai multe video puteti dar sa aiba un rost , ceva frumos si interesant nu porcarii de genul asta. Ca de faceam si noi restu la fel, in momentul de fata era plin forumul de video cu batai, si precum nu o face nimeni, dativa seama ca poate e chiar penibila chestia.
Oricum sunteti liberi sa continuati , eu doar va dau parerea mea ca de obicei.

De acord cu tine .
P.S--> Pe Ball l-am cunoscut inaintea ta:)) Ce caterinca mai faceam cu el pe ''vremurile'' alea:))