You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, February 8th 2015, 3:47pm

Arrogance Vs. Soloer Dogs

Epic fail.Avant maxim,bataie rupta din rai.Just whatch the video.

Link Video

Montaj: H6x/Andi

2

Sunday, February 8th 2015, 3:53pm

=)) Eh... sper să vă placă xD .

3

Sunday, February 8th 2015, 4:08pm

Nu mai pune descrieri gen: "Cea mai buna breasla dintotdeauna", doar un sfat.
We all got demons, I'm dealin' with monsters

4

Sunday, February 8th 2015, 4:15pm

Clau',videoclipul nu e postat de mine pe You Tube.Eu doar l-am vizualizat si l-am postat pe forum.Nu am citit descrierea videoclipului,dar daca este asa cum spui,nu-mi asum nimic ce n-a fost scris/zis de mine.

5

Sunday, February 8th 2015, 4:16pm

Nu spuneam de tine, ci de el.

6

Sunday, February 8th 2015, 6:24pm

PufuWorld era mai buna decat ambele bresle la un loc

7

Sunday, February 8th 2015, 6:39pm

Mersi de sfat, probabil era despre alt video.

8

Sunday, February 8th 2015, 7:06pm

Sunteti patetici. M-am oprit la mai putin de un minut, nu inteleg ce naiba vrei sa demonstrezi cu video asta?! Sunteti niste incepatori careu au pus mana pe un lycan cu tot ca ai moduri proaste pe el dar na tot lycan ramane. Chestia care vreau sa o intelegeti este urmatoarea. Pentru noi cei care au facut mii de batai in 2 saptamani ca QballQ, claudiu, traian mai putin dar si el a fost o perioada cand intra mai des si ne distram toti impreuna la batai, dorin, cristi, joo, krybi, Didu, Sorin, DragonOfGod etc etc. Pentru mine si restu care am facut mult mai multe batai de cate minute aveti voi pe jocul asta, video asta e un nimic, niste copii care vor sa arate ca au picat pe cutare si acum se cred si ei cineva. (Am uitat sa mentionez si pe Phay,Cosmin Si el la randul lui a facut bataile lui care si alea sunt destule, si precum e normal sa fie tot contra de mine erau). Dar nu asta conteaza, daca vreti sa demonstrati ca sunteti buni, nu jucati cu programe cum ar fi clicker si cine mai stie sa mai puna, nu spuneti altora ca sunt obsedati cand voi stati si vinerea seara si sambata seara si duminica toata ziua pe joc atat cat si in cursul saptamanii. Si plus de asta nu inteleg de ce voi doi pui de gaina trebuie sa postati un video atat de inutil si fara rost pentru 5 minute de bataie in care picati pe unu care mereu va batut intre virgule si apoi pentru o data ce aceea persoana pica, faceti repede un video. :| Adica na, fiecare cu inteligenta lui cum am zis mereu, insa tineti cont si de faptul ca noi astia mai batrani pe joc intre virgule si care am facut cu toti ceva pe aici, cand ne uitam la un asemenea video, ne intrebam direct "si?" .
Oricum nu va judec ca postati si voi ceva pe forum despre server, ba din contra postati cate mai multe video puteti dar sa aiba un rost , ceva frumos si interesant nu porcarii de genul asta. Ca de faceam si noi restu la fel, in momentul de fata era plin forumul de video cu batai, si precum nu o face nimeni, dativa seama ca poate e chiar penibila chestia.
Oricum sunteti liberi sa continuati , eu doar va dau parerea mea ca de obicei.

9

Sunday, February 8th 2015, 7:13pm

Low quality + deformat, de ce ar trebui să urmăresc așa ceva? nici măcar nu înțeleg ceva din el.

10

Sunday, February 8th 2015, 8:08pm

Sunteti patetici. M-am oprit la mai putin de un minut, nu inteleg ce naiba vrei sa demonstrezi cu video asta?! Sunteti niste incepatori careu au pus mana pe un lycan cu tot ca ai moduri proaste pe el dar na tot lycan ramane. Chestia care vreau sa o intelegeti este urmatoarea. Pentru noi cei care au facut mii de batai in 2 saptamani ca QballQ, claudiu, traian mai putin dar si el a fost o perioada cand intra mai des si ne distram toti impreuna la batai, dorin, cristi, joo, krybi, Didu, Sorin, DragonOfGod etc etc. Pentru mine si restu care am facut mult mai multe batai de cate minute aveti voi pe jocul asta, video asta e un nimic, niste copii care vor sa arate ca au picat pe cutare si acum se cred si ei cineva. (Am uitat sa mentionez si pe Phay,Cosmin Si el la randul lui a facut bataile lui care si alea sunt destule, si precum e normal sa fie tot contra de mine erau). Dar nu asta conteaza, daca vreti sa demonstrati ca sunteti buni, nu jucati cu programe cum ar fi clicker si cine mai stie sa mai puna, nu spuneti altora ca sunt obsedati cand voi stati si vinerea seara si sambata seara si duminica toata ziua pe joc atat cat si in cursul saptamanii. Si plus de asta nu inteleg de ce voi doi pui de gaina trebuie sa postati un video atat de inutil si fara rost pentru 5 minute de bataie in care picati pe unu care mereu va batut intre virgule si apoi pentru o data ce aceea persoana pica, faceti repede un video. :| Adica na, fiecare cu inteligenta lui cum am zis mereu, insa tineti cont si de faptul ca noi astia mai batrani pe joc intre virgule si care am facut cu toti ceva pe aici, cand ne uitam la un asemenea video, ne intrebam direct "si?" .
Oricum nu va judec ca postati si voi ceva pe forum despre server, ba din contra postati cate mai multe video puteti dar sa aiba un rost , ceva frumos si interesant nu porcarii de genul asta. Ca de faceam si noi restu la fel, in momentul de fata era plin forumul de video cu batai, si precum nu o face nimeni, dativa seama ca poate e chiar penibila chestia.

Pentru prima data pot sa spun: "respect".

11

Sunday, February 8th 2015, 8:20pm

E strict parerea voastră, nu vă obligă nimeni să vă uitati daca nu vă place ^_^ .

Acel video a fost facut de amuzament ( amuzament in ce fel? adică sunt sunt 5 ninja vs 4 charactere warior si 1 lycan , si ei nu sunt in stare pentru un sincron ) .

Mă rog daca nu vă place asta e. Personal cred ca nu a fost o idee bună să fie postat pe forum .

12

Sunday, February 8th 2015, 8:23pm

Multumesc cookilie ca mai pus primu pe cap de lista
Da, dintre toti astia, tocmai pe mine mai gasit sa ma pui cap de lista?

Despre video: sincer nici nu m-am chinuit sa ma uit, m-am uitat doar la comentari asta era mai interesant decat video-u asa cred eu
:no:

13

Sunday, February 8th 2015, 8:26pm

PufuWorld era mai buna decat ambele bresle la un loc

hahanimeninustiebreslaaia
The higher I get, the lower I'll sink

14

Sunday, February 8th 2015, 8:31pm

bafta voua

15

Sunday, February 8th 2015, 9:28pm

Ball, recunosc doar adevarul, tu ai fost cel mai bun pe server la timpul tau, cum faceai tu breslele nu le facea nimeni, la batai erau toti prezenti cu reguli pe cap , de la tine am invatat sa joc si de la tine luasem prima armura cu pv 1-5 mai exact maya +0, si de acolo am facut setul pv, duelurile tot de la tine luasem exemplu, deci nu vad de ce sa nu fii tu in cap respectiv tuturor celor ce iam scris acolo. Oricum imi pare bine ca ai comentat si tu.
Claudiu eu tin cont de orice chestie care se petrece pe server, daca ti se pare ca sunt cum ma fac toti doar pentru ca nu zic chestiile astea mereu, fao in continuare insa stiu clar care si cum merita respect pe server si la ce nivel sunteti cu toti.
Am precizat doar unele chestii sa inteleaga si astia mai noi ca si ei la randul lor trebuie sa aiba putin respect fata de jucatori mai vechi care totusi daca acum nu se mai vad asa des, ei tot vor ramane istoria serverului , cu toti am avut momentele noastre mai frumoase si mai urate, mai de glory si mai de "bag p**a in masa". Fiecare are orgoliu lui si sunt sigur ca tuturor le face placere sa fie mentionat si sa fie recunoscut precum a fost la timpul lui, si chestia asta trebuie facuta de jucatori ca mine care au venit dupa altii si a invatat de la ei multe chestii. Chiar daca e doar un joc, respectul tot trebuie sa fie prezent. Parerea mea!
H6x nu am nimic cu tine avand in vedere ca te luasem sub brat la mine si te invatasem sa iti faci itemele, insa ai luato pe cai gresite si nu faci altceva decat sa pari patetic in loc sa fii un exemplu cum pregatisem pentru tine o data cu didu si sapca, totusi ramaneti oricum pe planul meu de a duce serverul inainte chit ca fiecare a ales prietenii mai potriviti pentru ei. Cea ce ma interesa pe mine era ca serverul sa fie viu si cu batai fara sa fiu eu mereu in ele. Si am reusit, acum fiecare regat are totalul lui de oameni .

16

Sunday, February 8th 2015, 9:35pm

Ball, recunosc doar adevarul, tu ai fost cel mai bun pe server la timpul tau, cum faceai tu breslele nu le facea nimeni, la batai erau toti prezenti cu reguli pe cap , de la tine am invatat sa joc si de la tine luasem prima armura cu pv 1-5 mai exact maya +0, si de acolo am facut setul pv, duelurile tot de la tine luasem exemplu, deci nu vad de ce sa nu fii tu in cap respectiv tuturor celor ce iam scris acolo. Oricum imi pare bine ca ai comentat si tu.
Claudiu eu tin cont de orice chestie care se petrece pe server, daca ti se pare ca sunt cum ma fac toti doar pentru ca nu zic chestiile astea mereu, fao in continuare insa stiu clar care si cum merita respect pe server si la ce nivel sunteti cu toti.
Am precizat doar unele chestii sa inteleaga si astia mai noi ca si ei la randul lor trebuie sa aiba putin respect fata de jucatori mai vechi care totusi daca acum nu se mai vad asa des, ei tot vor ramane istoria serverului , cu toti am avut momentele noastre mai frumoase si mai urate, mai de glory si mai de "bag p**a in masa". Fiecare are orgoliu lui si sunt sigur ca tuturor le face placere sa fie mentionat si sa fie recunoscut precum a fost la timpul lui, si chestia asta trebuie facuta de jucatori ca mine care au venit dupa altii si a invatat de la ei multe chestii. Chiar daca e doar un joc, respectul tot trebuie sa fie prezent. Parerea mea!
H6x nu am nimic cu tine avand in vedere ca te luasem sub brat la mine si te invatasem sa iti faci itemele, insa ai luato pe cai gresite si nu faci altceva decat sa pari patetic in loc sa fii un exemplu cum pregatisem pentru tine o data cu didu si sapca, totusi ramaneti oricum pe planul meu de a duce serverul inainte chit ca fiecare a ales prietenii mai potriviti pentru ei. Cea ce ma interesa pe mine era ca serverul sa fie viu si cu batai fara sa fiu eu mereu in ele. Si am reusit, acum fiecare regat are totalul lui de oameni .
Mersi cookilie pentru adevar,majoritatea care eram ''noi'' pe atunci cookilie nu mai joaca si sincer nici eu sa dus tot farmecul

Incat despre video, m-am razgandit... si am zis sa nu va simtiti naspa m-am uitat, parerea mea este ca video e penibil

Cookilie: vorbim pe cealalta ''transmisie a noastra:))''

[email protected] : Cookilie de mai traia eminescu sigur era gelos pe tine
:no:

17

Sunday, February 8th 2015, 9:43pm

Cookie* .
Ok.

Edit: Eminescu ma batea pentru gramatica =)) .

18

Monday, February 9th 2015, 10:46pm

Well done H6x dogs haha :D

Useless video, you got bit the shit in to you not 1 time lol ^ ^

Acel video a fost facut de amuzament ( amuzament in ce fel? adică sunt sunt 5 ninja vs 4 charactere warior si 1 lycan , si ei nu sunt in stare pentru un sincron ) .

Remember you have surge on his 2 warriors with clicker witch he make perf synchro all time ;)

(contra)
"There's always something to be thankful for."

19

Monday, February 9th 2015, 11:14pm

Patetic.
Cum a spus si Cookie, sunteti niste incepatori. Cautati faima, si cum mai bine sa reusiti decat pe baza celor mai vechi pe server.
M-ati scos odata de pe mapa ? Bravo.
Avand in vedere cã incã am set-ul de 2014 nu am def lycan, a-ti adus un lycan si a-ti reusit, mare branza.
De ce nu ai fãcut video de cele sute de ori in care eu v-am scos de pe mapa sau v-am facut sã da-ti log out ?
Cum am spus, patetic, nici nu mai vorbesc de calitatea videoului.

Oricum, continuati sa-mi faceti reclama ;)
"Those who fly solo have the strongest wings."

Soloer Also known as Kr4zzi & MxYa.

20

Tuesday, February 10th 2015, 5:12pm

De aici vine idea: " Ce face omul face și maimuța " .

Să nu mai aud comentarii legate de calitatea video-ului. Când o să faceti un video cu o calitate mai bună decât acestui video , atunci veţi putea să vă daţi cu parerea.

Cât despre motivul creări acestui video am specificat-o mai sus. Nu eu l-am bagat pe forum asta să fie clar.

@Alexandra / Mihai , dați T/C :-?