You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, December 30th 2014, 10:12am

[GHID]Moduri Lycan NEW*

Salutare , ma numesc Laurențiu și azi o sa va prezint un full de Lycan:
NOTA: Deoarece skillurile la Lycan ofera o sansa de critica, noi nu o s-o mai adaugăm.
Casca: Vit Dex HP Casting Deff-War Patrundere HH
Colier: VIt Dex HP Casting Clopot Patrundere HH
Cercei: Vit Dex HP Pumnal Deff-Ninja Patrundere HH
Papuci: Vit Dex HP Gheare Deff-Lycan Patrundere HH
Brățară: Vit Dex HP Sabie Maini Patrundere HH
Scut:Vit Dex HP Casting Evantai Patrundere HH
Armura: Vit Dex HP Casting Deff-Sura Patrundere HH
-Armura va avea pietre: Deff saman, HP , Vit + curea anti saman si astfel obtinem 100% deff saman
Arma: Vit Dex HP Casting Skill Average Patrundere
-Arma va avea pietre: Semi-om, Dex , Casting

"Atunci când Laur , iți face [Ghid], tu te apuci sa donezi!" - Asociația server-elor fericite.

Daca e adevărata faza cu cu înjuratul Bulinu-tei, las-o mai moale!
Oricum ai șansa, pentru activitate!

2

Tuesday, December 30th 2014, 11:07am

Rezistența șaman parcă nu mai ajută.. și fără critică? wtf? ai pus 800% pătrundere și 0% critică? hh, iar, de ce atât de mult? încă nu suntem siguri că ajută și o să ajute doar dacă n-ai rezistență la armele lor, în plus 750HH ajunge. Casting, iar.. la cât de repede dă cred că ajunge pe un item-două. :)
Dacă ai fi studiat Lycan-ul ai vedea că, critica pe care o are nu-i ajunge.

3

Tuesday, December 30th 2014, 11:14am

Rezistența șaman parcă nu mai ajută.. și fără critică? wtf? ai pus 800% pătrundere și 0% critică? hh, iar, de ce atât de mult? încă nu suntem siguri că ajută și o să ajute doar dacă n-ai rezistență la armele lor, în plus 750HH ajunge. Casting, iar.. la cât de repede dă cred că ajunge pe un item-două. :)
Dacă ai fi studiat Lycan-ul ai vedea că, critica pe care o are nu-i ajunge.
Deci, practic, deoarece din motivele nenumarate, nu exista inca un Lycan full mod, asa ca...

Daca e adevărata faza cu cu înjuratul Bulinu-tei, las-o mai moale!
Oricum ai șansa, pentru activitate!

4

Tuesday, December 30th 2014, 11:19am

Tu din Vara mi-ai dat impresia ca esti mult sub nivelul unui prost, acum doar mi-ai confirmat. =))
We all got demons, I'm dealin' with monsters

5

Tuesday, December 30th 2014, 11:47am

Lol =))

6

Tuesday, December 30th 2014, 11:54am

cum isi pierd unii vremea:))

:)) "" "Atunci când Laur , iți face [Ghid], tu te apuci sa donezi!" - Asociația server-elor fericite. ""
""Deci, practic, deoarece din motivele nenumarate, nu exista inca un Lycan full mod, asa ca..."" =))

7

Tuesday, December 30th 2014, 12:25pm

Hai ca esti "tare" :)) sa zicem ca ai dreptate cu rez shaman, cand un shaman care are mult hh iti da hit iar tu ai doar 50 block ar fii o idee sa pui rez shaman dar ar fi mai usor daca ai pune piatra block pe armura =)). Asa mult hh pentru ce ? crezi ca nimeni nu are rez lycan ? Te asigur ca majoritatea vor avea cand va aparea primul full de lycan, ce ai facut tu aici mi se pare o prostie... sa nu mai zic de casting =)) nu aveai ce bonusuri sa pui ?:o Poate ar fi fost o idee daca puneai sword, dagger si claw :-? 800 patrundere si 0 critica... =)))

8

Tuesday, December 30th 2014, 12:31pm

Cu ce parte a curului ai gandit cand ai facut fullu' asta ?

9

Tuesday, December 30th 2014, 1:15pm

Adevarat, dupa ce ca esti prost ne-ai si demonstrat. =))
[/img]

10

Tuesday, December 30th 2014, 1:28pm

Si tu crezi ca ascultam de toti prostii care fac ghiduri "bune" ca tine;))

12

Tuesday, December 30th 2014, 3:06pm

Wtf 800 pătrundere , what the hell

13

Tuesday, December 30th 2014, 5:33pm

:fp:

14

Tuesday, December 30th 2014, 5:50pm

Lycanul este un fel de shaman ninja warrior deoarece are 2 buffuri si 4 skilluri dintre care un skill cu necunostinta si 4 similare cu cele de ninja.
Bonusuri perfecte pentru lycan ar fi VIT DEX SI INT pentru ca are cele 2 buffuri. Nu avem nevoie de STR pentru ca ni-l da buffurile.
Lycanul este un caracter nou pe care nu il cunosti asa de bine ca un sura sau un ninja.
Tot ce ai facut tu este ca ai pus bonusurile ce le-a pus Hammer pe armura si ai adaugat ce se pune la restul modurilor.

15

Tuesday, December 30th 2014, 6:41pm

Da frate bagati INT la lycan sa vedeti ce bun este =)))) no1 o sa fiti "mancavas"

16

Tuesday, December 30th 2014, 6:53pm

De fapt, INT-ul nu este necesar pentru Lycan, desi face parte din cele trei bonusuri de baza: Dex, life, int.
We all got demons, I'm dealin' with monsters

17

Tuesday, December 30th 2014, 7:02pm

"Mi-e teama de ziua in care tehnologia va fi mai importanta ca relatiile interumane.In lume va exista o generatie de idioti.” Albert Einstein .

Nu vad de ce pui patrunzatoare fara critica. Daca noi jucam pe caracterele vechi, nu stiu daca cineva ar dona pentru niste itm pe care NU este sigur ca sunt bune in lupta.
Ps:mai intai foloseste tu ghidul si apoi il pui pe forum.

18

Tuesday, December 30th 2014, 7:12pm

Decat INT mai bine as baga HP . Mi se pare mai folositor .

19

Wednesday, December 31st 2014, 12:01am

Sa vezi confuzia dreacu acum cu lycanu asta:)))))) !. In legatura cu setu, eu zic ca mai dureaza pana se descopera "artificiile" la acest caracter:))

20

Saturday, August 11th 2018, 2:52am

dute ma deaici