You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, November 29th 2014, 8:44pm

Lycan

Se va face upgrade ? Iteme 2015 si caracter nou? Sper ca nu bagati Lycan . . Eu zic ca veti pierde multi playeri cu introducerea lycan-ului . :)

2

Saturday, November 29th 2014, 9:04pm

80% sanse sa se bage Lycan pe 2015. Si incetati cu propaganda asta de rahat, Romania e singura tara care s-a plans de Lycan. Metinul evolueaza, Hammer-ul oricum e ironizat ca are iteme "pokemon", asa ca nu vad de ce nu s-ar baga lycan.
Pe oficiale e vorba de aparari claw si piatra de pe arma. Aici oricum vor fi pietre 50% cu rezistenta lycan la shop.
Dupa parerea mea e cel mai bun update facut de Ymir de cand e metinul, dar asa mi-a placut mie sa ma contrazic mereu cu ce cred ceilalti.

3

Saturday, November 29th 2014, 9:50pm

parerea mea e ca daca s'ar baga Lycan pe server, donatiile ar creste cu 40-50% ca multi o sa se faca Lycan daca o sa fie misto, daca o sa aibe skilluri misto etc..asta ar fii partea buna..dar partea rea, nu o sa fie ca asta: ca iara o sa trebuiasca sa schimbam modurile ? cu alte rezistente? ..in fine, totusi ar fi fain sa fie si pe serverul nostru b-)

4

Saturday, November 29th 2014, 11:18pm

Nu va inteleg , d aia romanu e asa prost , pentru ca nu ii place sa evolueze.Lycan o sa mareasca donatiile 100%.Si din potriva ,vom pierde playeri daca nu va fi bagat, deoarece multi vor sa l testeze si o sa o faca pe alte servere.pace.

5

Monday, December 1st 2014, 12:17am

Ce aveti ma ca daca se baga WolfMan (Lycan) totul o sa se schimbe si donatiile cresi si playeri vor venii mai cu tupeu pe server ca sa vada ce poate acest caracter de mult asteptat de unii =]].Asa am zis-o pasta ;)
Eu am un tovaras care joaca pe Oficial (scuze de reclama) pe RO si acolo deja s-a adaugat acest caracter si ca sa va mai tai din tensiune ca poate unii nu stiu decat asa fictiv de pe YouTube cum arata sau alte chesti mici despre el acest caracter utilizeaza skiluri din toate rasele ,acu` nu va ganditi ca are de la Warr "Corp Rezistent" si "Iures" de pe la sura "Taisu Vrajit" de la saman Buffu pe Zmeu si de la ninja rulantu`... are skiluri asemanatoare cu ale lor...
In concluzie WolfMan este o INVESTITIE buna pe serveru nostru de MT2
Do you know my next move!!!

6

Monday, December 1st 2014, 10:07am

Sunt destul de curios cum vom face duel cu el :)). Ar fi chiar super + cum zicea si blade, e o super investitie.

7

Friday, December 5th 2014, 10:07pm

da .. Ce inseamna Lycan ? (va rog detaliat)
A problem shared
Is a problem halved :mm28:

8

Friday, December 5th 2014, 10:35pm

E al 5-lea caracter.

9

Saturday, December 6th 2014, 12:47am

Nu toti o sa schimbe caracterele doar din cauza asta....multi o sa-si faca doar apararile pentru rasa asta si vor continua sa joace pe ce au cladit.Nu vad a fi o pierdere pentru cineva daca baga acest caracter! Cui nu-i place soarta :) stiti vorba aia "Casa mea usa a voastra" cam asa e treaba.

10

Saturday, December 6th 2014, 7:16am

Macar de nu se face nici un bonus cu rez lycan sa imi iasa un set de ninja mai misto.. ca daca am si rez lycan iese cu putin pv

11

Saturday, December 6th 2014, 11:24am

N-am citit tot topicul , dar vreau sa te intreb pe tine ceva Mihai.
Ca sa nu existe " dezavantaje " poti sa pui rezistenta lui ca fiind cea la pumnale ?
Ca sa nu apara certuri pe seama seturilor REfacute pentru a baga claw .

12

Saturday, December 6th 2014, 12:22pm

Voi nu intelegeti. Un set nou ar insemna alte donatii, automat mai multi bani pentru intretinerea serverului. Despre asta este ideea, incercati sa intelgeti ca daca ni s-ar fi facut toate poftele, serverului nici macar nu mai exista de cel putin 2 ani.
We all got demons, I'm dealin' with monsters

13

Friday, December 12th 2014, 4:03am

Salut! Vreau sa zic ca, #1romania este singura tara in care ne plangem de Lycan 2# Eu m-am lasast de metin2 timp de un an si jumatate,m-am reapucat cand am auzit de la un youtube-r ca vor sa bage un caracter nou! L-am vazut,mi-a placut si sper ca la inceputul lui 2015 sa fie un update la metin2 hammer in care sa se afle si lycan-ul! nu inteleg de ce ar merge player-i de pe server doar pentru ca s-a bagat un caracter nou....
(pro) :mm5:

14

Friday, December 12th 2014, 10:08am

Ar fi o idee foarte inspirata. Lycanul e si el caracter ca celelalte deci trebuie introdus. Deff-urile le schimbi daca vrei doar . Daca te doare capu pt atata lucru iti pui un 50% piatra si gata. Va creste numarul de playeri f tare

15

Friday, December 12th 2014, 11:33am

Daca o sa se poata mentine echilibrul la rezistente,nu inteleg de ce isi dau toti cu parerea.Pana la urma Mihai hotaraste asta.Eu cel putin n-am nimic in potriva,atata timp cat se pastreaza echilibrul la rezistente. ^^

16

Friday, December 12th 2014, 1:28pm

Ce treaba are Hammer cu ce rezistenta trebuie contra lycan? Aia va fi decis prima de aia care au inventat caracterul.
In al doilea rand daca se baga fac exemplu prost (rezistenta lup), este loc sa fie bagata. Ajunge foarte simplu si probabil va fi bagat la bonusurile deja de la acc. niste bonusuri care prima de fapt acum, sunt necesare la 1-5 sau 6/7 , si in cazul asta fac exemplu de critica sau piercing.
Oricum stati voi linistiti ca nu conteaza ce vreti voi, defensivele si caracterul va fi implementat precum este, a fost si va fi decis in general.
Daca va avea nevoie de schimbari ca vor aparea niste buguri, va fi luata decizia de cine are competenta sa o faca.
Cam atat este de zis deocamdata.

17

Friday, December 12th 2014, 3:47pm

Martie-Aprilie 2015 am auzit ca va fi implementat.
Tare/Rezistenta impotriva ghearei si strange/life este pe ce se bazeaza WolfMan aka Lycan.
//Edit: Mi-am facut azi cont pe ro si arata ca se bazeaza pe life si Dex.

18

Friday, December 12th 2014, 5:40pm

Atata timp cat se baga piatra cu Rezistenta Lycan si 2 bonusuri acolo Rezistenta impotriva Lycan si Rezistenta la gheara nu vad care e problema iti iei acolo o armura/acccesoriu cu bonusurile alea si gata nu e mare chestie. Dar voua va e mai mult frica, ca va strica seturile si nu mai aveti acelasi dmg. sau HP ma rog :laugh:

19

Saturday, December 20th 2014, 11:17am

E o idee foarte buna sa se bage Lykan.Vor creste donatiile si numarul playerilor se va mari deoarece multi vor sa vada cum e jocul pe el(in Romania s-a implementat pe foarte putine servere).Daca unii sunt speriati ca li se vor strica seturile treaba lor.
Haida la tata :hug:

20

Saturday, December 20th 2014, 11:49am

Da' nu vedeți că e deja Lycanu' pe forum :laugh:
Revenind, e un caracter chiar mișto, era timpul pentru un update de genul ăsta, metinul a devenit extra plictisitor și monotonia duce la pierderea multor playeri.
În viitorul apropriat probabil se va modifica și grafica, deja e cam lq și old pentru 2014-2015.