You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

81

Tuesday, December 20th 2016, 12:22pm

bibi gabi, ca tot pomenesti de moduri si intrecerea.... e amuzant la voi ca doar cand nu aveti moduri nu va place, cum puneti labuta pe cateva zeci va vad in mape '' saracio n-ai bani sa donezi '' etc... deci, despre ce vorbim?

True'
Totuși la ceea ce o tastat mai sus,iese în evidență că s-o simțit jignită,în legătură cu virtualitatea' și are probleme cu noi,"cei care donează."
Și s-a gândit să se dea și ea "importantă" pe aici,tastând nevrutele ei'
Nu cred că e cazul, am moduri cât să dau la toţi săracii ;). xWhiteEyed / MagicHeart, încâtată de cunoştinţă.=)) Nu vă mai lăudaţi cu modurile voastre, "ăia care donează", că şi eu am donat la greu aici. WTF=)) :* Şi am specificat că nu m-am simţit jignită, nu am de ce. Şi să am probleme cu voi, ăia care "donează"? Vă donez şi vouă dacă mi se face milă, sincer.=)) Ce probleme să am.. Doar că reacţionaţi ca naiba când "vă simţiţi". Şi chiar se vede. =)) =)) Ţin să specific că eu nu o fac în niciun spirit de ceartă, dar voi săriţi ca dracu, lol.:)) Amuzant. Şi phay, nu am venit eu să bat pe nimeni prin mape sau să fac "sărăcii" . :3

citesc si realizez cat de proaste sunt unele, draga fata ce doreste conducator de bmw din 97 ca baietii grei la modu serios, daca tu ai 1000 de moduri si eu n am, chestia asta ma face pe mine sarac ? mentalitate de om prost ce ai draga fata, ti se face mila de noi, lasa draga, cat timp noi mancam tu astepti jumatatea coltului de paine aruncata pe marginea drumului de catre un boschetar, cu tot cu modurile tale.
Ma joc cu albinele cu perdeaua trasa

82

Tuesday, December 20th 2016, 2:47pm

De ce nu s-a inchis inca acest topic?Ma doare capul cand vad atatia ''destepti''.

83

Tuesday, December 20th 2016, 3:54pm

a, deci tu esti, acum se explica de ce esti atat de proasta... ai primit dezlegare la net de sarbatori sau?
Buddha, hedonism, meditativ, totul simetric, ma plimb pe malul Senei captiv intre Styx si Lethe.

84

Tuesday, December 20th 2016, 4:06pm

off

85

Tuesday, December 20th 2016, 6:21pm

Old but gold

86

Tuesday, December 20th 2016, 11:51pm

"N-am încredere în oameni,asta m-a învățat viața,că pe cei mai mulți dintre ei îi trădează fața."

88

Wednesday, December 21st 2016, 12:10pm

"N-am încredere în oameni,asta m-a învățat viața,că pe cei mai mulți dintre ei îi trădează fața."

90

Wednesday, December 21st 2016, 3:01pm

92

Wednesday, December 21st 2016, 11:02pm