You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, September 18th 2014, 6:47pm

Hammer de hammer! <3

http://www.youtube.com/watch?v=_VCdDdQeJmQ . Siii ce-am gasitt!<333 Cel mai tare video ever, Vitaminaa C!! <3 Da, pe atunci jucam si eu :))) ! Frumoase vremuri.. ;3 . Peace! :* . :hug:

2

Thursday, September 18th 2014, 6:59pm

Ce vremuri :laugh: , mai sunt multe clipuri de genu.
Multi isi doresc sa fie ca pe atunci

3

Thursday, September 18th 2014, 7:07pm

Asa e,de ce ar mai evolua lumea? S-au indobitocit dar asta e.

4

Thursday, September 18th 2014, 7:15pm

Pe voi va pwp ma :))) <3

5

Thursday, September 18th 2014, 7:19pm

Eu nu mai joc in caz ca vrei sa ma intrebi asta. :))
Ma rog,salut si tie Adolf.

6

Thursday, September 18th 2014, 7:24pm

Asa e,de ce ar mai evolua lumea? S-au indobitocit dar asta e.

:thumbup: Asa-i..
Serus Adolf mama, desi te stiu doar din vedere:))

7

Thursday, September 18th 2014, 9:35pm

Vitamina e noua, NoRosik e old.
We all got demons, I'm dealin' with monsters

8

Thursday, September 18th 2014, 9:46pm

Păcat că s-au lăsat multi din cei vechi pe server,mă uit acum la ăștia care-s noi si joacă....numa copii,injură toată ziua ...

9

Thursday, September 18th 2014, 10:06pm

N-ai ce sa le faci, atat pot

10

Thursday, September 18th 2014, 10:13pm

Mda... :))

11

Thursday, September 18th 2014, 10:13pm

se duc toti..

12

Friday, September 19th 2014, 4:01pm

Frumos clip, imi aduce aminte de vremea cand jucam.
Acum daca intru pe sv, sunt numai tepari,tradatori si copii fara minte,
nici urma de prietenii de alta data cu care imi petrecem timpul.
As vrea ca sv-ul sa redevina ce a fost atunci.

13

Friday, September 19th 2014, 5:27pm

Mai terminati cu prostiile, eu daca zic unuia ca e incepator, mi se raspunde ca joaca de 3 ani, eu joc de 2 ,si singura chestie pe care am vazuto pana acum la cei care zic ca joaca de 3 ani e ca au schimbat 300 caractere.........
Oricum, cei care jucau precum ziceti voi, mai sunt si acum, fiecare cu comportamentul pe care il crede mai necesar pe vremea asta.
Da bine, mai sunt si alti care nu mai joaca ca nu au chef sa stea la placerile schimburilor ce se petrec pe acest server ca ar trebui sa consume mai multi bani. Tocmai de asta e inutil sa tot ziceti ca va lipsesc timpurile alea, daca serverul ramanea asa cum era, am fi azut sute de topicuri cu "ma dar ceva nou nu se mai intampla si pe aici, o sa plece toti" .
Serverul sa innoit au venit noi playeri sa schimbat si putin generatia , dar obiceiurile sunt aceleasi ce erau si acum 2 ani in urma.
Da ii adevarat poate trebuie cate o mica schimbare pe aici si pe acolo la determinate chestii, insa serverul e mereu acelasi cu persoanele necesare incat sa fie denumit serverul cel mai bun din Romania.

In fine vas ruga frumos sa o terminati cu banalitatea asta si cu toate plangerile astea de timpurile vechi , ca si asa pe atunci se juca doar pe sura , macar acum este o varietate mai deschisa de alegeri pe care le poti face pentu a juca pe propriul plac.

Si na bine normal ca daca voi intrati pe server si stati sa vorbiti si sa barfiti lumea ce face, va plictisiti si va e dor de timpurile vechi unde dadeati si voi cateva tarcoale pe la o bataie sau pe la un duel.
Eu daca intru pe server o fac pentru bataie desi stiti chestia asta foarte bine, bataile dureaza si peste 4 ore cu mine, si chiar daca urasc faptul ca voi sunteti de 2-3 ori mai multi ca noi sau ca wari domina acum pe server, eu nu am pus ochi in pamant si stau oricum cu capul sus ca vreau sa le demonstrez celor ce folosesc warul ca il folosesc ca nu sunt buni pe alte caractere.
Eu am un obiectiv si de aia joc, voi daca nu aveti un obiectiv , va plictisiti si va plangeti pe forum.
Intrati si creativa felul de joc daca vreti sa va distrati.

CookieX2

14

Friday, September 19th 2014, 5:39pm

Mi-e dor de Alternabut

15

Friday, September 19th 2014, 5:49pm

Si multi din aia vechi erau lafel, dar au crescut si li se pare ca au 2 neuroni in plus.
+1 . Cel mai corect raspuns, mai mult nu am ce zice.

16

Friday, September 19th 2014, 7:14pm

#fund mare: Tu ziceai că ai peste 20 de ani sau cât zici tu pe acolo.. și la vârsta aia intri să te bați pe un joc, nu știu, e ciudat. Adică eu am 4 ani de metin cu tot cu hammer-ul.. și de 1 an cam așa sunt plictisit de tot ce înseamnă jocul ăsta, nu știu pe voi cum vă mai poate atrage. Poate mă băteam și eu la început, nu zic.. dar erau alte vremuri, atunci vă băteați și voi câțiva, acum dai în 1, vin 10 mai proști ca ăla.
Nu poți spune că nu-i o diferență între generația nouă și veche pentru că văd la mine în liceu, toți sunt numai proști și parașute, unii habar n-au să scrie și să citească deși au trecut clasa a 9-a și sigur și pe Hammer sunt d-ăștia.
Suntem într-o continuă evoluție, evoluăm exact ca racu'.
Salut.

17

Friday, September 19th 2014, 7:35pm

Mi-e dor de acel hammer... pacat ca nu mai am contu si modurile sa intru.. :|. + 1 Regal. :thumbup:

18

Friday, September 19th 2014, 7:36pm

Si multi din aia vechi erau lafel, dar au crescut si li se pare ca au 2 neuroni in plus.
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL =))))))))))))
+1.

19

Friday, September 19th 2014, 7:41pm

Mi-e dor de acel hammer... pacat ca nu mai am contu si modurile sa intru.. :|.

Nu ai ce sa le faci, astea isi fura si cel mai bun prieten pentru moduri.
Desi nu inteleg la ce ii ajuta sa aiba atatea moduri, adica ce vor sa demonstreze..

20

Friday, September 19th 2014, 7:48pm

Fain asa, joci cu un "amic" de 2 ani si dupa acei ani vine si-ti baga cutitu pe la spate..mi-am invatat lectia , oricum.. + 1 Ale.