You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, December 19th 2012, 9:43pm

Assasins Creeds 3 VS. Call of Duty Black Ops

Voi ce pareri aveti?
Eu cred ca CoD este peste assasin creed cu mult...
Le-am jucat pe amandoua... ceea ce ma enerveaza e ca aia de la Ubisoft au fost atat de asaltati de fani incat l-au scos mai devreme cu aproximativ 3 luni inainte de data prestabilita acum 1 an...Dovada fiind multe buguri descoperite de mine (gen animalele plutesc la o misiune , la unii oameni ba se vad ba nu se vad hainele... texturile slabe din punct d evedere grafic la cateva misiuni)
Pe de alta parte CoD este primul meu joc pe care l-am iubit cu adevarat (lasand metinul si cs-ul laoparte)

2

Wednesday, December 19th 2012, 9:48pm

Black ops e mai finisat si mai superior decat assasin creed.
Halo 3 le f**e pe ambele.

3

Saturday, December 22nd 2012, 12:50pm

Fhs ai jocul original cumva ca sa poti spune asta? si CoD nu e genul meu de joc
prefer AC3
Make It Stop

4

Monday, December 24th 2012, 12:40am

Prefer ac3 sau halo4.

5

Thursday, December 27th 2012, 9:22am

AC3

6

Thursday, December 27th 2012, 10:49am

CoD ...
Eu si iarna sunt pe val
N-astept sezonul estival
Ca si eu si iarna sunt pe val
Am inteles tot ce nu-i clar
In orice club cu un pahar
Iar sunt pe val
Eu si iarna pe val

7

Thursday, December 27th 2012, 10:51am

Black ops e mai finisat si mai superior decat assasin creed.
Halo 3 le f**e pe ambele.

+1
+ ca BlackUps e mult mai mijto si mai bn facut si o mai aprarut si BlackUps 2 a si grafica e mult mai buna pe PS3 ................ Decat la AS3 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

8

Thursday, December 27th 2012, 10:54am

CoD , clar . -.-`

9

Friday, December 28th 2012, 12:11am

De ce ati alege un call of duty care de 2 ani are aceeasi grafica =)).Prefer AC3 pentru evolutie

10

Thursday, January 24th 2013, 11:40pm

Call of Duty BlackOps 2 ;) Le-am trecut pe toate sunt mare fan CoD ! ^_^

11

Thursday, January 24th 2013, 11:46pm

Assasin Creed All.Le-am jucat, le ador,is game-urile mele d suflet.
Dc este Assasin Creed mai bun ca si COD din punctul meu d verere:
-Grafica mai buna
Personaje mai realistice
Poveste mai buna
Bonus game,DLC-uri
Free runnging,Parkour
Cu cat batalia e mai grea
cu atat e victoria mai dulce.
8)

12

Thursday, January 24th 2013, 11:50pm

FlamiN : Warn +1
Reason : Dublu post.
La acumularea unui numar de 3 avertismente ti se va bloca contul.
Cu cat batalia e mai grea
cu atat e victoria mai dulce.
8)

This post has been edited 1 times, last edit by "FlamiN" (Jan 25th 2013, 9:30am)

13

Tuesday, March 5th 2013, 9:32pm

Cod

Dupa parearea mea CoD-ul e mult mai tare,ai misiuni interesante,arme tari,un story belea,dar si assasin creed 3 e destul de tare.
Eu recomand cod-ul pe steam sau ps3 pentru ca poti juca online,asta e tare.Acum e in functie de tine...ce iti place tie mai mult,dar sunt tari amandoua.
Drop the bass

14

Tuesday, March 5th 2013, 9:37pm

Am spus-o si o mai spun Ac,le-am jucat pe toate,dar ma dezamagit cand au renuntat la Ezio.

Nu spun ca,CoD nu e bun dar nus genu de om care joaca shootere.

Ac mi-sa parut mai bun fiindca avea o varietate mai mare de misiuni,bonusuri,Dlc.

Povestea Assasin creed pentru mine a fost si va fi cea mai bune.Fiind faptul ca este si un fel de killing-shooter.

Deci respect COD dar iubesc Assasin Creed

15

Tuesday, March 5th 2013, 9:47pm

Sunt de acord cu tine Eminex,dar in privinta story-ului mi se pare mai bun call of duty indiferent de ce call of duty e...
Nu spun ca Assasin creed are un story prost,dar cod are un story pur si simplu genial...
Drop the bass

16

Tuesday, March 5th 2013, 9:51pm

Sunt de acord cu tine Eminex,dar in privinta story-ului mi se pare mai bun call of duty indiferent de ce call of duty e...
Nu spun ca Assasin creed are un story prost,dar cod are un story pur si simplu genial...

Asta asa este,in primii ani Assasin creed a avut un succes nebun, nu zic,ca in acesti ani 2010-2011-2012-2013 nu a fost bun,dar s-a cam prostit.Am jucat cod, si da are o story geniala si assasin creed are dar recunosc is fan infocat assasin's dar Cod a avut o story mult mai buna.

17

Tuesday, March 5th 2013, 9:55pm

Asta asa este,in primii ani Assasin creed a avut un succes nebun, nu zic,ca in acesti ani 2010-2011-2012-2013 nu a fost bun,dar s-a cam prostit.Am jucat cod, si da are o story geniala si assasin creed are dar recunosc is fan infocat assasin's dar Cod a avut o story mult mai buna.

Da...credema si eu am fost un fan al primului assasin creed,eram mic cand l-am jucat...si imi placea la nebunie...acum nu imi mai place asa de mult,imi place mult COD-UL
Motive:1.Pai Call of Duty se poate juca online fara steam deci este super...
2.Si story-ul este tare.

Incearca MW3 o sa iti placa sigur,fie pe consola gen PS3 sau Xbox 360 fie pe PC,este absolut genial...
Drop the bass

18

Tuesday, August 20th 2013, 9:54am

Prima oara cand am jucat AC a fost cand iesise Revelations.Nu prea intelegeam care e faza cu Daimond (sau cum il cheama pe ala).
Grafica era...SPLENDIDA.Story-line`u n-a fost rau,dar nici extraordinar.In schimb la CoD,MW3 este bestial.Story-line`u iti "ajunge" la suflet,mai ales cand moare Soap. ;(

Prefer CoD.

19

Tuesday, August 20th 2013, 9:57am

Eu joc de mult si .. imi place foarte mult black ops 2 , dar daca nu e , Black ops.
In some moments we want unfettered to be indepedent,
to say what we think, but someone stops us.
Nobody who, but after a while .. realizes why.

20

Tuesday, August 20th 2013, 7:29pm

eu unul sunt fac AC , imi place foarte mult
You know, I can take you straight to heaven if you let me...

You know I, I can make your body levitate if you let me...

You know that I can make your body levitate... le-levitate...

I can make your body levitate... le-levitate! (you know...)