You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, September 17th 2013, 2:21pm

xSpritz vs qHellNinja...xFreaKs si xLostxAng3Lx

Ce pot sa zic nu e un video asa reusit...L-am editat in graba..
Link video: http://www.youtube.com/watch?v=x6ydvbAg370&feature=youtu.be
Cei care au supravietuit luptelor, nu sunt si cei mai valorosi, adevaratii eroi au cazut pe campurile de batalie.

Lupta este vitalitatea care sustine viata.
Cel care nu a luptat niciodata nu a trait niciodata.

2

Tuesday, September 17th 2013, 2:24pm

1. Da'mi voie sa adaug ceva: 'Muie xLostxAng3Lx' in rest, GG pentru video si bafta in continuare .

I love it most when they scream in pain.

3

Tuesday, September 17th 2013, 2:31pm

Da'mi voie sa adaug ceva: 'Muie xLostxAng3Lx' in rest, GG pentru video si bafta in continuare .

nu vreau sa aud injuraturi...el nu a comentat ca hell si ca freaks cu stilu' lui de a face duel.....
si MS
Cei care au supravietuit luptelor, nu sunt si cei mai valorosi, adevaratii eroi au cazut pe campurile de batalie.

4

Tuesday, September 17th 2013, 2:34pm

Nu are legatura cu duelurile alea, a facut o faza pentru care ma'sa merita sa moara .
I love it most when they scream in pain.

5

Tuesday, September 17th 2013, 2:35pm

Nu vr injuraturi?cat am fost eu in v3 unde ai fost ¿ =)))Skull scuze ca deviez de la subiect dar eu I-as da mu* lui qHellNinja
ON;trb sa faci si cu mn duel=))

This post has been edited 1 times, last edit by "Sile Camataru aka Capone" (Sep 17th 2013, 4:06pm)

6

Tuesday, September 17th 2013, 2:48pm

Nu are legatura cu duelurile alea, a facut o faza pentru care ma'sa merita sa moara .

Ok....

Nu vr injuraturi?cat am fost eu in v3 unde ai fost ¿ =)))Skull scuze ca deviez de la subiect dar eu le-as da mu* la toti 4
ON;trb sa faci si cu mn duel=))

hmm...toti 4?? Dar de curiozitate eu ce ti-am facut?:))) si cu duelul ok facem

7

Tuesday, September 17th 2013, 2:55pm

No comment... :whistling:

8

Tuesday, September 17th 2013, 3:02pm

Bravo că bați și baftă. Pe LostAngel ăla nu-l supor

Avicii & Hachibi, Ză best in Biznis.

9

Tuesday, September 17th 2013, 3:09pm

Bravo că bați și baftă. Pe LostAngel ăla nu-l supor

Msi..sincer nu-l cunosc asa bine dar din cei 3 a fost ala care nu facea figuri la duel...

10

Wednesday, September 18th 2013, 3:43am

Bai nene , eu nu inteleg , cum p**a mea sa castige la duel ninja vs sura ?

Mai ales ca Spritz nici nu stie bine bugu cu emotia , nici nu are setarile si totusi bate un sura la duel . No comment !
Ești atât de prost că-mi faci p*la să râdă,
Crezi c-o poți da bine, când defapt ești pe lângă.

11

Wednesday, September 18th 2013, 6:27am

Voi n-ati auzit de tactica anti-lag?:|
Oricum bafta!!Am fost si eu odata pe locu I la g-g si m-am lasat=-)))))))))
Coco

12

Wednesday, September 18th 2013, 11:14am

Va tot scremeti cu tactici,care emotie e mai buna si alte ritualuri satanice.. de parca v-ar fii greu sa apasati un buton de 3 ori,dupa mine tine de lag,ma rog,bravo pentru munca depusa.
-My faith in humanity is lost-

13

Wednesday, September 18th 2013, 11:19am

Bravo..o.o

14

Wednesday, September 18th 2013, 11:45am

Bai nene , eu nu inteleg , cum p**a mea sa castige la duel ninja vs sura ?

Mai ales ca Spritz nici nu stie bine bugu cu emotia , nici nu are setarile si totusi bate un sura la duel . No comment !

Uite ca pot...Capone stie ca pot ca am dat si cu el si in plus fiecare are tactica lui ...

Va tot scremeti cu tactici,care emotie e mai buna si alte ritualuri satanice.. de parca v-ar fii greu sa apasati un buton de 3 ori,dupa mine tine de lag,ma rog,bravo pentru munca depusa.

Mersi!

Bravo..o.o

Msi