You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Saturday, November 2nd 2013, 7:08pm

Assassin's Creed, Battlefield, Call of Duty, Batman, Saints Row the Third, Darksiders, L.A. Noir, Mafia II, Need for Speed, Fifa, PES, Splinter Cell, Tom Clancy's, Total War, The Sims, Star Wars the Force Unleashed II, WatchDogs [Abea astept sa apara] etc..

22

Saturday, November 2nd 2013, 7:10pm

Flo...Esti praf.

-The golden Horde,Total war,Mount and Blade,Impossible Creatures.
''Silence is true wisdom's best reply.''

23

Saturday, November 2nd 2013, 7:24pm

League of Legends , PoP , AC .

24

Saturday, November 2nd 2013, 7:45pm

counter - strike :thumbsup: :love:

25

Saturday, November 2nd 2013, 8:04pm

Metin2 Hammer (NU AM ZIS SA IMPRESIONEZ)

26

Saturday, November 2nd 2013, 8:45pm

Flo...Esti praf.

-The golden Horde,Total war,Mount and Blade,Impossible Creatures.

Da tu ce eşti?

27

Saturday, November 2nd 2013, 8:49pm

Human. (Dar)

Daca nici macar un joc,film,carte,ziar nu stii cel putin, si mai dai si quote unu'i tip care a insirat o lista cu jocuri diferite de care cu siguranta nici macar nu ai auzit(jucat) macar putina originalitate.

28

Saturday, November 2nd 2013, 11:40pm

Batman Arkham Origins,Toata seria PrinceOfPersia,Outlast,AssasinsCreed,etc:P

We Hate Idiots We Hate Noobs We Hate all kind of Retarded Players

EvilDead is Hunting You

29

Sunday, November 3rd 2013, 7:40am

Human. (Dar)

Daca nici macar un joc,film,carte,ziar nu stii cel putin, si mai dai si quote unu'i tip care a insirat o lista cu jocuri diferite de care cu siguranta nici macar nu ai auzit(jucat) macar putina originalitate.

Mă cunoşti în realitate?
Nu.
Hai salut!

30

Monday, November 4th 2013, 8:59pm

Mentalitate de roman idiot.

31

Monday, November 4th 2013, 9:05pm

Majoritatea dintre voi aveti un joc preferat,Nu ? Atunci care este acela ? O sa incep eu.

Daca se poate si o descriere la fiecare joc.

Jocul preferat este Warcraft 3 cu expansionul Frozen Throne,Warcraft 3 fiind un joc RTS creat de Blizzard Entertainment.Jocul are 4 campanii,Human,Undead,Orcs,Night Elf.De la inceput jocul te arunca intr'o lume fantastica si unica, in care tu controlezi mai multi eroi,desigur fiecare cu campania lui. Grafica(pentru mine una perfecta) e destul de slaba dar sa nu uitam anul aparitiei(2002),Coloana sonora,destul de buna. Story,Eh aici merita laudat pentru momentele care ti le daruieste, Blizzard mai e cunoscuta si pentru acele, '' cinematic's de Hollywood'' .(am scris putin dar asta e) Jocul l'am terminat de 4 ori pana acum, toata cele 4 campanii MIE mi'au luat peste 20 de ore.
Jocul preferat... Naruto Shippuden ultimate ninja storm 5. E cel mai tare dintre jocurile facute pe baza animeului Naruto.
P.S: OMG! Nu creed:))Joci Warcraft 3 Frozen Throne si mie imi place jocul foarte mult, si imi place si mai mult ca-s mapele alea cu Naruto si, e super jocu:).

32

Monday, November 4th 2013, 9:10pm

Te referi la asta ? Eu cel putin nu am jucat cu modrui WC3.

http://www.youtube.com/watch?v=-D20n_EgwXA

33

Wednesday, November 6th 2013, 9:42am

Majoritatea dintre voi aveti un joc preferat,Nu ? Atunci care este acela ? O sa incep eu.

Daca se poate si o descriere la fiecare joc.

Jocul preferat este Warcraft 3 cu expansionul Frozen Throne,Warcraft 3 fiind un joc RTS creat de Blizzard Entertainment.Jocul are 4 campanii,Human,Undead,Orcs,Night Elf.De la inceput jocul te arunca intr'o lume fantastica si unica, in care tu controlezi mai multi eroi,desigur fiecare cu campania lui. Grafica(pentru mine una perfecta) e destul de slaba dar sa nu uitam anul aparitiei(2002),Coloana sonora,destul de buna. Story,Eh aici merita laudat pentru momentele care ti le daruieste, Blizzard mai e cunoscuta si pentru acele, '' cinematic's de Hollywood'' .(am scris putin dar asta e) Jocul l'am terminat de 4 ori pana acum, toata cele 4 campanii MIE mi'au luat peste 20 de ore.
Jocul preferat... Naruto Shippuden ultimate ninja storm 5. E cel mai tare dintre jocurile facute pe baza animeului Naruto.
P.S: OMG! Nu creed:))Joci Warcraft 3 Frozen Throne si mie imi place jocul foarte mult, si imi place si mai mult ca-s mapele alea cu Naruto si, e super jocu:).

Îmi pare rău să te dezamăgesc, dar abea a apărut Ultimate Ninja storm 3, deci...
Și joc preferat, păi, TDU, Fable the lost chapters, Most Wanted 2005, Undercover, COD 2, Mafia1 , Fifa 2007, 2008, NFS PRO STREET.
RACE DRIVER GRID, Race 07, Demigod, Mortal Kombat 4, și multe altele.

34

Sunday, November 10th 2013, 3:19pm

Crysis 1 2 3, Legacy Of Kain toata seria, Wartune, Cs1.6 e4 v3 g.o, Elsword si nu in ultimu rand Biliard:X
Crezi in prieteni carei ai langa tine consideri ca sunt cele mai bune lucruri care ti sar fi putut intampla, sa ai asemenea prieteni, dar si cel mai bun prieten te poate trada te poate injunghia pe la spate tu continuand sa speri ca este doar o greseala dar visul frumos pe care lai trait sa daramat iar cosmarul deabia acu a inceput

35

Sunday, November 10th 2013, 9:45pm

Ac,Batman,Battlefield,CoD,Metro,Fifa
I'm only 19' but my mind is old...

36

Monday, November 11th 2013, 9:20pm

Colecţia Prince of Persia şi colecţia Assasin`s Creed

37

Thursday, November 14th 2013, 8:22pm

(Might and magic) Heroes 5-6 :D

38

Thursday, November 14th 2013, 8:37pm

Dishnored>All Prince of Persia .

39

Thursday, November 14th 2013, 8:37pm

Prince of Persia Warrior Within si Prince of Persia The two thrones
Noul caracter pe care joc
-Rapha3l-

40

Friday, November 15th 2013, 1:10am

Tomb Raider - Lara Croft 2013 [L`am terminat si abea astept sa apara urmatoarea serie]
Are o grafica de neimaginat zici ca e film Blu ray [grafica la maxim]
Scenele si aventurile sunt cele mai realistice vazute de mine intr-un joc .