You are not logged in.

1

Saturday, January 26th 2019, 11:17pm

[BUG]Autobanned

Deci treaba sta în felu următor dacă ai iteme la bonusat și ești ninja pe arc și ataci și mori iei niște coordonate aiurea și primești auto ban.
Propun sa se ia măsuri cu auto ban-ul aiurea.Sa se scoată prostia asta am primit 4 ban-uri aiurea,pana mi-am dat eu seama de treaba asta deja e "suckyouself"
Vreau si debanarea lor{Rezolvat} odată cu rezolvarea bug-ului.

2

Monday, January 28th 2019, 1:20am

Nu cred că are tocmai legătură cu bonusatul că am primit și eu când eram DT cu un cont ninja arc, dacă ai lag și probabil VPN on care mărește și el lagul mărește cumva viteza la care ataci și serverul o percepe ca prea mare și acționează, nu-s tocmai sigur dacă așa funcționează dar așa am pățit.. ?(

3

Monday, January 28th 2019, 9:52am

Dacă foloseam VPN mai ziceam dar eram pe 2 Ninja,tot în același circumstanțe când sa întâmplat asta.
Si dacă as avea lagg as observa la specificațiile care le am sunt de top atât la pc/laptop cât și la net.
Deci poate ție ți sa întâmplat asta dar eu nu am nici o treabă cu cele scrise de tine.
Oricum mersi de postare ca vreau sa vadă că mai multi jucători primesc ban aiurea.

4

Thursday, January 31st 2019, 1:47am

M-ar ajuta daca mi-ai oferi mai multe informatii (numele caracterelor). Asa ti-am cautat dupa IP-ul de la forum si am scos banul de pe unul.

5

Sunday, February 3rd 2019, 5:42pm

ROG MODERATORUL SA ȘTEARGĂ POSTURILE CARE NU ȚIN DE SUBIECT ȘI NU ÎȘI AU ROSTUL AICI MULȚUMESC.

Pana când bugul o sa fie rezolvata rog ce-i care întâmpină aceiași problema sau similar ca și mine sa posteze aici,nu are rost sa deschidem mai multe topic-uri aiurea.
Si după ce se rezolva problema se poate închide topicul.

6

Sunday, February 3rd 2019, 9:28pm

Cu plăcere.

7

Monday, February 4th 2019, 1:56am

Asa am fost si eu aseara banat pe contu ”babyziga” m a scos de la lag si cand să intru era banat... si inca e ..

8

Monday, February 4th 2019, 1:49pm

sa rezolvat si la mine mersi