You are not logged in.

21

Monday, June 18th 2018, 2:20pm

hammer the best!

22

Wednesday, June 20th 2018, 4:39am

Eu eram de parere ca era bine să fie negociate si alea făcute cu JD asa un player care nu doneaza mai poate schimba de prin item.. ?(

Ti-as da 5 minute de inteligentă să realizezi cât esti de prost
Legenda spune că 96% din fete au telefonul spart si 95% sunt mai sparte decât telefonul

23

Wednesday, June 20th 2018, 12:08pm

Eu eram de parere ca era bine să fie negociate si alea făcute cu JD asa un player care nu doneaza mai poate schimba de prin item.. ?(

Dacă le face negociabile, ce ii opreste pe toti din a isi face 100 de conturi sa isi ia toate itemele? Sunt bine asa cum sunt făcute. Dacă vrea cineva alt item neaparat, sa strângă jd-uri sau sa se mute pe alt cont si sa isi ia acolo itemul pe care il vrea.

24

Wednesday, June 20th 2018, 1:15pm

Quoted from "Galante"

Dacă le face negociabile, ce ii opreste pe toti din a isi face 100 de conturi sa isi ia toate itemele? Sunt bine asa cum sunt făcute. Dacă vrea cineva alt item neaparat, sa strângă jd-uri sau sa se mute pe alt cont si sa isi ia acolo itemul pe care il vrea.

Da ai dreptate l-a asta nu m-am gandit sa sti =)))))))))) ca toti isi pot face 100 de conturi sa le mute pe conturile lor dupa

Mare dreptate :heehee:

Ti-as da 5 minute de inteligentă să realizezi cât esti de prost
Legenda spune că 96% din fete au telefonul spart si 95% sunt mai sparte decât telefonul

25

Wednesday, June 20th 2018, 1:51pm

Quoted from "Galante"

Da ai dreptate l-a asta nu m-am gandit sa sti =)))))))))) ca toti isi pot face 100 de conturi sa le mute pe conturile lor dupa

Mare dreptate :heehee:

Nu i prsta degeaba.

26

Wednesday, June 20th 2018, 1:57pm

prstle

27

Wednesday, June 20th 2018, 7:12pm

Comentarii sterse de la Galante - Panda.

Incetati ca nu vreau sa dau warn/banez prieteni, si da, fac favorizari, sariti pe mine, pwpz.

28

Thursday, June 21st 2018, 7:56pm

Va rog

Am o problema

Salut am achitionat aseara niste skinuri si din gresala le-am pus pe sv 2 se poate face ceva ? Multumesc anticipat

+1 warn

Off-topic

29

Friday, June 22nd 2018, 3:04am

coae rup tot aicisa dak vreau feritiva

felicitari mihai pentru munca depusa.
Buddha, hedonism, meditativ, totul simetric, ma plimb pe malul Senei captiv intre Styx si Lethe.