You are not logged in.

61

Tuesday, June 6th 2017, 4:55am

Faza e ca nu pot dona
E fain acest nou sistem de donatii , dar am 1 problema sunt din Republica Moldova si nu pot dona...Ce-as putea face??? :( :( :(

Nu știam că în Republica Moldova, nu există cod de reîncărcare ORANGE :-j
Suntem la jumătatea anului 2017 și nu poți prin nici o metodă să donezi, hai că e culmea. :-j
Nu poate folosi cod de reincarcare din Republica Moldova, pe site scrie clar ca doar cele din Romania sunt acceptate.
Vezi ce metode iti apar la Paymentwall, nu se poate face nimic mai mult de atat.

Faza e ca nu pot sa donez,chiar daca vreau enorm e un server fain.Nu-mi arata niciun mod de plata...

62

Tuesday, June 6th 2017, 10:34am

Puteti face ceva sa pot dona din Republica Moldova?Chiar vreau sa donez , dar nu pot ca nu-mi arata niciun mod de plata... :( :( :( :( :( :( :(

63

Thursday, June 22nd 2017, 4:17am

Faza e ca nu pot dona
E fain acest nou sistem de donatii , dar am 1 problema sunt din Republica Moldova si nu pot dona...Ce-as putea face??? :( :( :(

Nu știam că în Republica Moldova, nu există cod de reîncărcare ORANGE :-j
Suntem la jumătatea anului 2017 și nu poți prin nici o metodă să donezi, hai că e culmea. :-j
Nu poate folosi cod de reincarcare din Republica Moldova, pe site scrie clar ca doar cele din Romania sunt acceptate.
Vezi ce metode iti apar la Paymentwall, nu se poate face nimic mai mult de atat.

Faza e ca nu pot sa donez,chiar daca vreau enorm e un server fain.Nu-mi arata niciun mod de plata...
In cazul asta solutia ta este fie sa ai un amic in romania sau in strainatate caruia sa ii trimiti bani sa doneze pentru tine! Ma rog oricum ar trebuii sa ai macar o metoda de pata, eu sint in Germania si am 4 metode de plata accesibile acolo!

64

Monday, July 24th 2017, 6:26pm

azi când am vrut sa donez 10 euro nu ma lasă sa scriu seria și nu am nicio idee de ce... Și scrisese ca donația a fost trimisă.

65

Wednesday, July 26th 2017, 11:24am

azi când am vrut sa donez 10 euro nu ma lasă sa scriu seria și nu am nicio idee de ce... Și scrisese ca donația a fost trimisă.
Întâi așteaptă și tu o zi și vezi ce se întâmplă. -.- Nu e nicio problemă, asta în cazul în care îți vor veni MD. Și cred că-ți vor veni, oricum. ^^

66

Friday, August 11th 2017, 11:26am

Acum se mai poate dona prin paysafecard?

67

Tuesday, September 19th 2017, 11:47am

Thanks a lot
I bought some chaos orbs for my poe character and now my character is so strong,
https://odealo.com/games/path-of-exile
if I need to buy more poe currency, then I will do it with a poe shop, because the path of exile is brilliant

68

Sunday, June 17th 2018, 12:08pm

update

69

Sunday, June 17th 2018, 12:10pm

Ce update Mihai ? ?(

Ti-as da 5 minute de inteligentă să realizezi cât esti de prost
Legenda spune că 96% din fete au telefonul spart si 95% sunt mai sparte decât telefonul