You are not logged in.

2

Thursday, January 11th 2018, 3:37am

tu ai probleme cu capul omule, la modul cel mai serios... s-a dus deja faza in care radeam de prostia ta, deja e de plans...
Buddha, hedonism, meditativ, totul simetric, ma plimb pe malul Senei captiv intre Styx si Lethe.

3

Thursday, January 11th 2018, 5:10am

Deja dai in autism coaie esti atat de prost incat ai inceput sa crezi ca chestile de genu raneste pe cineva sau atinge la inima

4

Thursday, January 11th 2018, 11:50am

Deja dai in autism coaie esti atat de prost incat ai inceput sa crezi ca chestile de genu raneste pe cineva sau atinge la inima

cum pula mea sa dau in autism :))) cand eu imi bat pula de oameni ca getix, dar daca te simti si tu inclus atunci imi pare bine

5

Thursday, January 11th 2018, 3:08pm

simt o durere in pula

6

Thursday, January 11th 2018, 4:15pm

Am zis sa nu ma pun la mintea ta,, dar fie hai sa ne facem de cacat.
" wcf_href="">
" wcf_href="">
" wcf_href="">
" wcf_href="">
" wcf_href="">
" wcf_href="">
" wcf_href="">

Si-a luat nukez haine noi
[[

7

Thursday, January 11th 2018, 4:38pm

El e ALEX luptatoru tan ta na na tan ta na na naaaa

No bine ba, radem glumim futem platim dar voi de ce pula mea cantariti cat un brat de al meu?

8

Thursday, January 11th 2018, 6:35pm

nuki de ce mereu cand pune lumea poze cu conversatiile de pe mess apari inactiv de 6 ore, 8 ore... nu ai cu cine sa vorbesti inafara de fratii de pe metin2? si nu ma ignora, tu '' iti bati pula de getix '' iar eu de tine, ca intotdeauna ;)
Buddha, hedonism, meditativ, totul simetric, ma plimb pe malul Senei captiv intre Styx si Lethe.

9

Thursday, January 11th 2018, 8:45pm

a scos mocanu melodie noua