You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Hammer Metin2 PvP Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Sunday, October 13th 2013, 9:36pm

C*oaie..deci, sincer, esti josnic.
Vrei sa demonstrezi ca tu ai fost tinut in puf si esti bogat?
Unii iti zic la caterinca ca ai iteme +9, cum am spus si eu, nu ne pasa ce iteme ai tu, nu ne pasa cat ai donat ce afaceri faci.Pentru 19 ani..am o gandire mai dezvoltata la 14..
Nu-mi pasa ce injuraturi imi spui acu'..
Sa ei modurile in , REAL Si apoi sa le ei Cand o sa MORII
Nu Va-m Uitat Perversilor, scuzele nu-s mai gasesc rezolvarea Sa va ierte Dumnezeu ca yo nu mai cunosc iertarea !!

[/url]

42

Sunday, October 13th 2013, 9:37pm

Frumos, e bine că te pricepi la afaceri.
Eu unul n-am timpul necesar și nici răbdarea să fac mari afaceri.. doar când am nevoie de ceva.
Baftă la mai multe și nu te lăsa.. ești o „prezență” plăcută, cel puțin pentru mine.

43

Sunday, October 13th 2013, 9:44pm

Eu unul n-am timpul necesar și nici răbdarea să fac mari afaceri.. doar când am nevoie de ceva.
Baftă la mai multe și nu te lăsa.. ești o „prezență” plăcută, cel puțin pentru mine.

Idem.
Bafta!

44

Sunday, October 13th 2013, 9:46pm

Unii iti zic la caterinca ca ai iteme +9, cum am spus si eu, nu ne pasa ce iteme ai tu, nu ne pasa cat ai donat ce afaceri faci.Pentru 19 ani..am o gandire mai dezvoltata la 14..

Ce comentezi ma si tu? =))))
Daca vrei sa-mi zici ceva, zi-n Romana.

45

Sunday, October 13th 2013, 9:52pm

Da ce problema ai tu cu cei care au crescut in puf sau care-s bogati ?
Buddha, hedonism, meditativ, totul simetric, ma plimb pe malul Senei captiv intre Styx si Lethe.

46

Sunday, October 13th 2013, 9:53pm

Quoted

Poi.. sa vedem... EL tine la modurii ca la copii lui il cunosc de mult dar e prea prostut sa-si dea seama ce a facut :))
Nu Va-m Uitat Perversilor, scuzele nu-s mai gasesc rezolvarea Sa va ierte Dumnezeu ca yo nu mai cunosc iertarea !!

[/url]

47

Sunday, October 13th 2013, 10:37pm

Daca nu ai facut topicul asta pentru a te lauda,bafta la mai multe,cred..
Mda... Crezi ce vrei, Mersi , la fel ;)
Mersi ....sper sa ai si tu noroc in afaceri, iti trebe doar rabdare :)

Quoted

Idem.
Bafta!
Mersi, la fel :)

Da ce problema ai tu cu cei care au crescut in puf sau care-s bogati ?
Lasa-i ma sa delireze :))

Quoted

Quoted

Poi.. sa vedem... EL tine la modurii ca la copii lui il cunosc de mult dar e prea prostut sa-si dea seama ce a facut :))
Ia zi ce am facut , de ma consideri asa prostut....tin la moduri mai mult ca la copii?
Zici asta din ciuda ca nu ti-am dat niciodata mod pe incredere?
Mda recunosc, tu mi-ai dat, dar cand am inceput sa vorbim ti-am zis clar,IN MINE POTI AVEA INCREDERE, EU NU AM INCREDERE IN NIMENI, CATEODATA NICI IN MINE !
Si cred ca ti-am demonstrat ca se poate avea incerdere... sau daca nu zimi si mie cand m-ai vazut sa fur ceva ...
Vad ca nu te-am lamurit ... Pana la urma, singurele persoane in care am ajuns sa am incredere sunt Lolly (persoana cea mai importanta pentru mine) si Alex ( 0abs0lut ) care e un prieten ce merita tot respectul !

Cu ce motiv ma faci tu prostut... te rog frumos uita-te la tine si dupa vorbeste de alte persoane !

Multumesc tuturor care apreciaza ce am realizat eu intr-un an si daca tot e multumesc si celor care ma urasc si ma injura cand au ocazia sa ma gaseasca online ;)

48

Sunday, October 13th 2013, 10:39pm

QBall.. dacă nu încetezi o să iasă urât.
Spune-i în pm dacă ai ceva să-i spui dar nu începe s-o dai în off-topic și ceartă aici că nu-i ceva necesar pe acest forum.

Baftă din nou.

49

Sunday, October 13th 2013, 11:40pm

Okei, bravo ca ai avut rabdare si in plus acum mor de ras pentru cei care ii roade ca nu au modurile tale.
Bag mana in foc ca cei care se ia de tine acum, ar plati sa te vada fara moduri.
Sincer sa fiu nici nu ma interesa sa comentez, dar nu am reusit sa ma abtin cand am vazut ca fac ca castori.
Bafta in continuare.

50

Monday, October 14th 2013, 12:03am

Imi spui ca delirez, a?
Cand aproximativ tot forumu' e impotriva ta(ma refer doar in subiectul asta, cu videou' etc, in general nu ma intereseaza cine e impotriva ta), iar ceilalti sunt prieteni de-ai tai..si cativa care chiar iti apreciaza munca.
Eu n-am chef de cearta/balamuc/scandal pe-aici...si nu cred ca ai nici tu.
Sa fiu si pe tema subiectului..bafta, cred..

51

Monday, October 14th 2013, 12:15am

Terminati cu off-topicu`,rezumati-va la pareri despre video.

Daca aveti ceva de comentat impotriva lui sau a altcuiva aveti pm.

Prima si ultima data cand zic ^^.
  • keep your head up no matter what

• Know yourself, build your strength
    Learn from weakness.Nothing comes free
    Only your sweat earns the secrets.The secret is...
    Power exists in all people.The struggle is a sequel
    If you learn to let it teach you

52

Monday, October 14th 2013, 12:34am

Okei, bravo ca ai avut rabdare si in plus acum mor de ras pentru cei care ii roade ca nu au modurile tale.
Bag mana in foc ca cei care se ia de tine acum, ar plati sa te vada fara moduri.
Sincer sa fiu nici nu ma interesa sa comentez, dar nu am reusit sa ma abtin cand am vazut ca fac ca castori.
Bafta in continuare.
:)))))
Mersi, bafta sa ai si tu ;)
Imi spui ca delirez, a?
Cand aproximativ tot forumu' e impotriva ta(ma refer doar in subiectul asta, cu videou' etc, in general nu ma intereseaza cine e impotriva ta), iar ceilalti sunt prieteni de-ai tai..si cativa care chiar iti apreciaza munca.
Eu n-am chef de cearta/balamuc/scandal pe-aici...si nu cred ca ai nici tu.
Sa fiu si pe tema subiectului..bafta, cred..
Tot forumul? pai vreau sa vad si eu "tot forumul" asta care e impotriva mea,
Nici eu nu am chef de cearta... propun sa ramana treaba asa cum e.
Bafta si tie ;)

53

Monday, October 14th 2013, 12:34am

Bafta in continuare Ionute . :)

54

Monday, October 14th 2013, 10:25am

Baftă Băi, La mai multe(dacă e posibil) .

-

55

Monday, October 14th 2013, 10:57am

Bafta in continuare Ionute . :)
Mersi. la fel si tie ;)
Baftă Băi, La mai multe(dacă e posibil) .
Thx, e posibil :))))

Ehee ce faceam aseara: Eu, Deliciu si Robert :)))

http://www.youtube.com/watch?v=qR-QJlLEL18&feature=youtu.be

This post has been edited 2 times, last edit by "Onu" (Oct 14th 2013, 12:15pm)

56

Monday, October 14th 2013, 2:04pm

Daca ma intorceam atunci la voi cu o bucata cand vorbeati despre mn in timp ce frecventam forumu
Datea-u organele din voi cu fuga in (instabul)

[/url]

57

Monday, October 14th 2013, 4:30pm

Quoted

Daca ma intorceam atunci la voi cu o bucata cand vorbeati despre mn in timp ce frecventam forumu
Datea-u organele din voi cu fuga in (instabul)
ahahahah :))))) 8|
Ne e frica de Roberta, Spune'i si tu DippiN :)))

Edit: New Video

http://www.youtube.com/watch?v=NbqLWFr4fqo&feature=youtu.be

This post has been edited 1 times, last edit by "Onu" (Oct 15th 2013, 9:48am)

58

Wednesday, October 16th 2013, 4:16am

super frumos bafta cu contul si cu modurile ai grija de ele:)) ca mai sunt niste hapciupalitici care fura in prostie :))):*
decii bravooooo X3::*

59

Wednesday, October 16th 2013, 8:44am

super frumos bafta cu contul si cu modurile ai grija de ele:)) ca mai sunt niste hapciupalitici care fura in prostie :))):*
decii bravooooo X3::*
Mda stiu ca sunt tot felul de oameni pe aici ...
Mersi Georgy, Bafta sa ai si tu ^^

60

Wednesday, October 16th 2013, 9:01am

ba da' esti bou , ma jur ... te tin minte de cand iti permiteai suferinte , in momentu' in care ma certam cu Mihai , da' sa lasam asta ...
daca ar face toti un video sa arate cate moduri au , pai dracu ' ... Lau si Phay trebuie sa stea 20,30 de minute sa filmeze .... Lau avea 350 , cam asa ... Cosmin 200 - 250 ... pai daca tu esti tare cu 80-90 ... aia ce mai sunt ?!

Bafta in continuare.

pai stai asa , nu cred ca stiti sa numarati atatea moduri cate am avut eu cu Bubu pe serverul asta ...
- True friends are the ones who have nice things to say about you behind your back....