You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 1,000. There are even more results, please redefine your search.

Friday, December 14th 2018, 2:59pm

Author: Marian

Propunere!

Salutari ! Stiu ca o sa fiu injurat ca asa e moda. Dar , am mai propus si-mi sustin ideea Propun redeschiderea serverului 2 vechi, primul server 2. Acel server avea ceva aparte si destui playeri . Stiu ca s au intamplat multe atunci, dar un sever ca ala se cauta foarte mult. In ziua de azi sunt numai prostii de metine . Acela era de calitate, pot confirma si playerii vechi . Eu nu mai joc niciun fel de metin , dar de unu ca ala m as apuca oricand

Monday, May 15th 2017, 9:04pm

Turneu pvp

Daca nu s-ar mai putea folosi toate cacaturile , chiar ar fi ceva reusit si pe server 1 ce ar starnii jucatorii :3 Pe langa asta , dupa cum spuneam , daca nu ar fii toate prostiile , ar fii frumos si turneu intre regate , sunt destule ..

Wednesday, April 19th 2017, 12:29pm

Turneul PvP Dojang - Zilnic la ora 20:00

Quoted from "H6x" In sfarsit te-ai apucat sa faci event-uri, ti-ai dat seama pana la urma ca asta ii atrage pe playeri.... am si eu o sugestie, adauga si eventul National War, pe serverul pvp , sau pe pvp clasic, ar fi interesant, si cred ca ai avea de castigat mult din eventul ala. Acela cu national war mi se pare o idee super pentru server 1 . Depinde acum , cum se vor impartii premiile daca se vor da !

Tuesday, April 18th 2017, 12:55pm

Propunere-OX

Premiu doar 1/2 MD . Si sa fie odata sau de 2 ori pe saptamana

Tuesday, March 14th 2017, 3:38pm

Propunere?

Cea mai buna solutie este aceea de a fi deschise doar 2 servere . Pvp-ul (cu moduri , cel initial ) si server-ul 2 vechi . A avut succes si in trecut , banuiesc ca si acum va avea ! Aceste 2 servere nu au playeri absolut deloc din ce am observat..

Tuesday, March 14th 2017, 3:36pm

Sugestie donatie STS

Pro doar pentru ideea de a se putea transfera ticket-ul

Monday, February 13th 2017, 8:40pm

Facem 2014 comentarii ?

facem

Thursday, February 9th 2017, 3:13pm

Primul tau Cont

x1GenGI Sura

Tuesday, February 7th 2017, 7:58pm

Se poate dona prin paypall?

Aici ai tot ce trebuii sa stii despre donatii :http://www.hammerm2.com/site/item-shop.php

Monday, February 6th 2017, 4:28pm

Prezentare Server 3 PvP Classic

Mi se pare o idee destul de buna cu cele 3 servere . Pe fiecare ai cate un domeniu de joc diferit , cand te plictisesti pe unul , intri pe celalalt. Insa , as propune sa se schimbe primul server (cel pvm) ca cel vechi , iar cel pvp , respectiv pvp clasic sa fie la fel .