You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 1,000. There are even more results, please redefine your search.

Friday, December 13th 2019, 12:28pm

Author: FlamiN

nota pe nume ^_^

8

Wednesday, February 22nd 2017, 4:37pm

Rezistenta la magie

iti multumesc pentru incercarea de a ma invata metin, dar nu e cazul. cu full orice, lui ii dau 600-700 fara critica. cumva si-a mai pus ceva rezistenta la magie depasind pragu' de 75%

Tuesday, February 21st 2017, 3:07pm

Rezistenta la magie

http://prntscr.com/ebjino cam atat dau cu cel mai bun skill de la sura tipului asta si cam 300 cu celelalte. ceva in neregula?

Tuesday, July 28th 2015, 2:51pm

Giveaway

1

Tuesday, April 7th 2015, 8:40pm

Atenție la Keylogger și alte căcaturi !

@regal - Nici nu stii ce poate face eset smart security.

Thursday, March 26th 2015, 8:09pm

Gmod

Up?

Thursday, March 19th 2015, 11:20pm

Gmod

Are cineva, din intamplare, un gift code de la Garry's Mod pentru steam?

Tuesday, December 9th 2014, 5:42pm

Metinul nu mai e metin,e o lume virtuala pentru copii sa isi gaseasca prieten/a creata cu programe

Am vazut "cupluri" pana si pe Triviador, joc de cultura generala, si va mirati aici? A avea prieten/a este o ocupatie in plus pe metin, decat sa faci duel all day, all night. Pe server-ele oficiale n-am vazut atatea cupluri poate si din motivul ca masca emotiei cam costa cash real, dar si pentru ca au omuletii ocupatie pana sa-si poata permite asa ceva. Sa fim seriosi, ce sa faci pe un pvp toata ziua? Daca mergi sa dai lovituri in toti fara sa spui nimic vei fi numit disperat, "nolifer", obsedat...

Sunday, November 30th 2014, 11:17am

Atenție la Keylogger și alte căcaturi !

@LordNoublles - Te credem ca stii cu ce se mananca chestia asta, dar da-ti un edit si cenzureaza numele programelor ca sa nu incurajezi piticii. Cat despre antivirus, pot spune ca daca stii sa-ti configurezi un firewall niciun program nu poate avea acces la net fara ca tu sa-i dai aprobarea => nu poate transmite date din pc-ul tau.

Tuesday, October 28th 2014, 7:29pm

[Portofoliu] Ema

MULTUMESC DE BUNA DISPOZITIEEEEE!! PACE SI TIE, FRATE!!! >< ~ Ema

Sunday, October 19th 2014, 7:43pm

[Prezentare]FlamiN

Va multumesc tuturor! De mult nu v-am vazut.

Monday, September 15th 2014, 10:36am

Prima zi de liceu.

Mu*e, deja am avut primul conflict cu noua diriga ( directoare adjunct ). Noua clasa suge ( sucks ), dar macar ajunge wi-fi de la directoare pana la noi.

Wednesday, September 10th 2014, 2:01pm

Fraps.

Nu ai ce sa faci. Eu folosesc Camtasia pentru inregistrare si Free Studio pentru convertire ( asta scade marimea video-ului ).

Tuesday, September 9th 2014, 12:11pm

hi ma' cows. i'm back. :*

@Becali - Da, gandesc ceea ce scriu inainte sa o fac. Esti doar un alt "baiat de neatins" de pe net. Chestia e ca unii au mai multi ani in spate decat crezi ca ai tu, si ca o paranteza, si tu esti dupa monitor si esti si vei fi "mare jmeker" intotdeauna cat iti tine spatele un perete si o usa incuiata. Nu esti trecut prin viata, cum nici eu nu sunt si nici altii nu-s, dar tu te ascunzi in spatele injuraturilor crezand ca asta te face superior, dar e exact opusul. flm.marius ( Y!M ) daca ai ceva ...

Tuesday, September 9th 2014, 11:36am

hi ma' cows. i'm back. :*

Fara suparare, spui de 4-5 luni ca si cum ar fi 4-5 ani in care te-ai schimbat radical si esti mai trecut prin viata. Internetul o sa-si bata joc de tine oricand ii dai ocazia, asa ca nu te da mare cu ce nu ai. Succes sa ai!

Monday, September 8th 2014, 9:26am

La mulți ani Mihai

La multi ani!

Monday, September 8th 2014, 9:24am

La multi ani Alex (Regal)

La multi ani, Alex!

Sunday, August 31st 2014, 4:26pm

[Portofoliu] potatoes.

Se potrivesc de minune... Super, continua tot asa!! - Ema. Cont gresit )

Sunday, August 24th 2014, 11:14pm

Problema Sony Vegas

Buna! Le adresez o intrebare celor care stiu sa lucreze in Sony Vegas: cum se scoate motion blurul? Am vizualizat tutoriale, insa nimic nu a functionat; la preview imi arata fara blur, dar daca salvez video-ul, e blurat. Multumesc!

Tuesday, August 5th 2014, 12:25am

Battle

Cand vei fi in masura sa comentezi, s-o faci. Pana atunci, stai jos. Up 8-7.