You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 511.

Saturday, August 11th 2018, 6:04pm

Author: CookieX2

1,2,3...9,10 - ThE kinG !!

Cum bateai tu ceva cand tu nu bagai nici red practic dadea cineva un hit in tine si iti pica contu? ca stateai tu on sau altu in locul tau sa para caracterul acolo prezent si gata bati pe cineva pai in cazul asta de ce ai mai donat pentru moduri daca nici red nu bagai? ) Si vezi ca esti putin confus ca iti tastasem de un invit sa vii in grupa inainte sa ma iau de existenta ta in morti ma.ti cat despre faptul ca restul au plecat a fost ca nu nu faceai nimic de 24 de ore in morti ma.ti erai doar d...

Saturday, August 11th 2018, 5:48pm

Si totusi tot cei descrisi ca incepatori se gasesc sa tasteze ca joaca din 2010 cand ei nu aveau nici habar ce era in 2012 sau 13 dar na fie, voi credeti ca de luati pauze de mestruatie si apoi reveniti, gata sunteti veterani orfani puli mele A mai fost un ratat ca voi de nume Garf care si el avea asa arogante ca voi ca cica aduce toti playeri vechi sa faca ce vor ei pe server sa puna video pe net etc si ei habar nu aveau ce face tasta f12 apasata la aiureala pe orice pagina de net Hai apasati s...

Saturday, August 11th 2018, 5:36pm

Apropo panda inca astept sa mi dai numarul lui ma-ta sa vorbesc cu ea sa o intreb unde stati poate vin si eu sa ti faci o vizita sa ne cunoastem mai bine daca tot esti in italia, poate devenim si noi prieteni mai buni si imparti conturile tale cu mine ce zici ? :3 Nu inteleg cum de ai prins din nou glas cand atunci cand erau modurile te tinui o zi intreaga si o noapte pana dimineata in care ai ajuns sa spui ca nu aveai nimic cu mine insa de ieri seara ai prins iar tupeu din senin de parca ai pri...

Saturday, August 11th 2018, 5:34pm

Mama fix interlud pisatu ce nu se mai vede de ani intregi pe server la cata bataie a mancat. Cum cacat ca mai mereu incepatorii gasesc sa tasteze despre mine sau mai bine zis fix pielea pulii se gasesc intre ei sa comenteze desrpre cineva ce mereu lea dat muie ) Nu stiu cum de sunteti voi cica cunoscuti cand nu ati facut altceva decat sa stati pe jos cand era vorba de bataie sau afk sau fara sa bagati red ca cica pula mea cel mai bun era care iesea ultimu )))))))))) Coaie nu va mai gasiti arfe c...

Saturday, July 21st 2018, 5:15pm

bunaseara doamnelor

Ba iar sunteti rai voi astia nici cu 1 kkk minute jucate?

Sunday, July 8th 2018, 2:15am

Off-Topic Discussion

Laba la web sau sal

Wednesday, June 27th 2018, 2:28pm

Turneul PvP Dojang - Zilnic la ora 20:00

Mor Acelasi tratament si pentru cei ce vor incerca sa foloseasca buguri. Tu dai drumu la Dojang cand sunt buguri ce se pot face direct la status inainte sa intri acolo Ba ia si fii mai atent la ce faci ca cu aroganta pe care ai folosito schimband serverul fara sa anunti, nu vei primi nici o virgula de ajutor de la vechii playeri. Bafta. Eu nu voi participa!

Tuesday, June 19th 2018, 7:23pm

60 pgm

Eu habar nu am sa folosesc paint dapoi item creator

Tuesday, June 19th 2018, 5:36pm

60 pgm

O sa mai caut cand o sa am timp

Tuesday, June 19th 2018, 3:59pm

60 pgm

"Mie dor de critica"

Tuesday, June 19th 2018, 3:54pm

60 pgm

Tot el a bagat si sansa de otravire in loc de critica sau str

Tuesday, June 19th 2018, 2:53pm

60 pgm

Nu dau ma nimic Urmatoru pe care il fac flaviu Tu nu esti buna Catalina A zis mersi switchu Galante

Monday, June 18th 2018, 8:52pm

60 pgm

Norocul are scris numele meu in frunte

Monday, June 18th 2018, 8:45pm

60 pgm

Da, sunt un hacker de sentimente

Monday, June 18th 2018, 8:41pm

60 pgm

Intrebare, pica mai mult de 60 pgm hammere? http://oi63.tinypic.com/4tx4ci.jpg

Sunday, June 17th 2018, 2:56pm

Jetoane dragon, misiuni zilnice si recompensa login zilnica

Nici devils Catacomb nu merge, ma scos la etajul unde trebuia sa caut metinul adevarat, il gasii si cand sa urc ma scos..

Sunday, June 10th 2018, 1:40am

Error Windows XP

Mai exista XP? .....