You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 220.

Friday, October 18th 2013, 8:12am

Author: Onu

Moduri pe iteme Pvm.

Ceva? [TRADE] Cont SERVER 2 SURA BM LV 148 + ITEME

Thursday, October 17th 2013, 5:27pm

T/c Vandut

up

Thursday, October 17th 2013, 8:13am

Video ... zErotiq, Pentru toti cei care ma irita !

Quoted from "Morgăn" Deja o iei pe aratura , zici ca ai fi singuru' care are moduri . bafta . O iau pe aratura? m-ai vazut tu cumva sa vin sa ma laud.. " ba frate sunt singurul care are atatea mod " Sunt persoane cu mult mai multe mod... Terminati cu prostiile !

Wednesday, October 16th 2013, 7:26pm

Imagini Haioase

Wednesday, October 16th 2013, 6:19pm

Wow, sunt dependent ) Eu care joc de 1 an sunt dependent... atunci pe cei care joaca de 3 ani cum ii consideri? Uita-te la tine intai si dupa fa pe altul "dependent" ! In fine... Mersi de aprecieri

Wednesday, October 16th 2013, 12:18pm

T/c Vandut

up

Wednesday, October 16th 2013, 9:19am

Propunere bonusuri mod

Daca se baga bonusurile alea, iarasi o sa fie scandal !

Wednesday, October 16th 2013, 9:14am

Quoted from "Marele Alb" ba da' esti bou , ma jur ... te tin minte de cand iti permiteai suferinte , in momentu' in care ma certam cu Mihai , da' sa lasam asta ... daca ar face toti un video sa arate cate moduri au , pai dracu ' ... Lau si Phay trebuie sa stea 20,30 de minute sa filmeze .... Lau avea 350 , cam asa ... Cosmin 200 - 250 ... pai daca tu esti tare cu 80-90 ... aia ce mai sunt ?! Quoted from "ANONYMOUS" Okei, bravo ca ai avut rabdare si in plus acum mor de ras pentru cei care ii roa...

Wednesday, October 16th 2013, 8:44am

Quoted from "G3orGy;o3" super frumos bafta cu contul si cu modurile ai grija de ele) ca mai sunt niste hapciupalitici care fura in prostie )) decii bravooooo X3: Mda stiu ca sunt tot felul de oameni pe aici ... Mersi Georgy, Bafta sa ai si tu ^^

Tuesday, October 15th 2013, 1:55am

Imagini Haioase

Tuesday, October 15th 2013, 12:25am

La multi ani chelieeeeeeee

La multi ani ! ^^

Monday, October 14th 2013, 8:25pm

Imagini Haioase

Monday, October 14th 2013, 5:17pm

Caut moduri ninja

Am eu cercei 2013 Mod ninja cu: LIFE DEX STR CASTING CRITIC DEF-BELL, DEF-SWORD ! Caut ceva ninja sau preferabil armuri sura dar care nu le am ) Diseara o sa intru pe metin... vorbim acolo daca vrei !

Monday, October 14th 2013, 5:05pm

Note pe avatare ^^ .

9

Monday, October 14th 2013, 4:30pm

Quoted Daca ma intorceam atunci la voi cu o bucata cand vorbeati despre mn in timp ce frecventam forumu Datea-u organele din voi cu fuga in (instabul) ahahahah )))) 8| Ne e frica de Roberta, Spune'i si tu DippiN )) Edit: New Video http://www.youtube.com/watch?v=NbqLWFr4fqo&feature=youtu.be

Monday, October 14th 2013, 1:54pm

T/c Vandut

up

Monday, October 14th 2013, 10:57am

Quoted from "DippiN ;" Bafta in continuare Ionute . Mersi. la fel si tie Quoted from "Avicii." Baftă Băi, La mai multe(dacă e posibil) . Thx, e posibil ))) Ehee ce faceam aseara: Eu, Deliciu si Robert )) http://www.youtube.com/watch?v=qR-QJlLEL18&feature=youtu.be

Monday, October 14th 2013, 12:36am

Ce parare aveti despre mn

Injuri prea mult, se poate trai si fara atatea injuraturi, invata sa ai putin respect Restul esti ok Bafta ^^