You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 608.

Friday, November 21st 2014, 6:41pm

Author: DeedsOfficial

Portofoliu Deeds

Am zis să mai pun ceva pe aici :-s . Șiiii un avatar cu textul regal . Și web-design . Îmi pare rău de reclamă și aștept diferite critici și păreri .

Friday, August 29th 2014, 12:18pm

Numele Tau .

Taifun Sukaru

Friday, August 29th 2014, 12:16pm

Portofoliu Deeds

Quoted from "Senpo" prea mult blur, sau sharpen.. nu-mi dau seama. textul secundar e aproape invizibil iar cel principal e la pâmânt. Știu că am probleme la text caut tutoriale să îl îndrept dar nu găsesc Quoted from "Miltonius" Not Bad. Dacă zici tu .. Quoted from "sketch" Quoted from "Senpo" prea mult blur, sau sharpen.. nu-mi dau seama. textul e deloc vizibil. Nop, asta e topaz. Cum a zis si george, foloseste mai putin topaz data viitoare. Am înțeles . Nou , știu că textul e cam urât la avat...

Friday, August 29th 2014, 9:43am

Portofoliu Deeds

Quoted from "Silenzio" Faine , succes . Mersi . Quoted from "Senpo" wrong font, la a doua textul arată naşpa. textură poziţionată prost, nu-și are rostul. Am înțeles . Nou , stil schimbat :

Wednesday, August 27th 2014, 10:16am

Portofoliu Deeds

Quoted from "Methadon" Bine bă. ! No comment. Mersi Quoted from "Rafa" Sunt frumoase. La mai multe creatii reusite! Mersi :o3 Quoted from "VendeTTa" Foarte tare cea cu NFS , felicitarile mele . Mulțam Quoted from "GiGi" Sunt chiar reusite ! Mult succes. P.S. : Nu baga invidiosii in seama ( se simte cine ). Mersi , nu bag , nu bag Nou :

Sunday, August 24th 2014, 1:56pm

propunere.

Ar fii bine decât să faci enșpemii de conturi să dai experiență la o breaslă

Saturday, August 23rd 2014, 10:53pm

Portofoliu Deeds

Quoted from "Akane." Prea mult Jinx. Jk, frumos. Mulțam Quoted from "Andrei." Bravo,foarte frumoase **Ps:nu o asculta pe p*zda aia de george(senpo) asa se baga el peste tot** Reapect! Nu ascult decât pe cine vreau și mersi . Quoted from "Jewse" Mă ajuţi şi pe mine cu câte ceva în photoshop ?) Cu ce să te ajut eu ?

Saturday, August 23rd 2014, 10:11pm

Portofoliu Deeds

Quoted from "Sebii" Frumoase . Mulțumesc Quoted from "sketch" Da, se vede ca sunt lucrate , insa cea "qZephyr" mi se pare un fail . Anyway, multa bafta in continuare. Mersi . Quoted from "Adrian" faine alea cu campionii din lol , incerca doar sa le pui numele lor original.Succes O voi face , am pun numele care le aveam pe atunci ) Quoted from "SKT T1 Faker" weak. Dacă spui tu Quoted from "Ema" Sunt foarte frumoase. Imi plac stockurile alese, imi plac fonturile; Singurele care nu-mi plac sunt : ...

Friday, August 22nd 2014, 12:47pm

Sugestii si idei

Quoted from "McTOP.Oficial" sa fie serverul ca in 2010 Sunt contra cu faza asta , în rest ar fii faină chestia cu drop-ul

Friday, August 22nd 2014, 12:22pm

Portofoliu Deeds

Știu că mai am de lucrat dar am zis să le postez Avatare Semnaturi Îmi pare rău pentru reclamă .

Friday, August 22nd 2014, 10:55am

Author: Madara

Giveaway ;d

36

Friday, April 11th 2014, 10:14am

nota pe nume ^_^

9

Thursday, April 10th 2014, 12:42pm

Ce melodie ascultati acum ?

Skrillex-Ragga Bomb