You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 1,000. There are even more results, please redefine your search.

Monday, November 4th 2019, 2:48pm

Author: iPiku

Off-Topic Discussion

Pentru toti cei care ma irita

Monday, October 14th 2019, 1:34pm

Putin ajutor

Raul sau Nukez recomand baieti seriosi

Monday, April 29th 2019, 1:32pm

Arya Stark

Vreau statuie cu Arya Stark in locul lui scarlatescu . astept pro si contra guys [[

Thursday, April 25th 2019, 12:17pm

Prietenii mei adevarati

Raul si Nukez

Tuesday, March 26th 2019, 6:51pm

Hammer ca la inceput

Itemele sunt cele folosite de alte sv acum 2-3 ani iar pvp`ul nu prea vad multe dueluri scz ca intervin , Singura unicitate e chestia cu `mute pentru orice pare vulgar ` adica chiar si glumitele intre prieteni

Sunday, March 24th 2019, 7:50pm

Off-Topic Discussion

Cuaie

Sunday, March 19th 2017, 6:01pm

Off-Topic Discussion

Quoted from "Cătălin" Aparent, tu, ca te bagi in orice cearta, vrei sa incetezi sau ma pis pe tine si te reduc la tacere? E a 3 a fraza cand spui ca te pishi pe cineva ,eu unu te astept s`o faci acum tu gasesti o solutie sa o pui in practica. App e off topic iti pot baga pula in gura.

Sunday, March 19th 2017, 5:57pm

Off-Topic Discussion

Quoted from "Cătălin" Nu , doar am scapat de cacaturile tastate de tine pe forum . Si ai inceput pe metin, exact aceleasi suferinte, daca nu sufereai, nu-mi continuai cearta si pe metin, nu? Tu ii injuri pe astia de la fiecare afirmatie contra ta deci cine plm sufera?

Sunday, March 19th 2017, 5:55pm

Off-Topic Discussion

Quoted from "Cătălin" Aa, suferi pentru 1 warn sa inteleg? Plangi daca-ti banez contu ' de forum ? sa stiu. ba nu stiu daca plange dar tu cand m-ai banat ca m-am luat de tine pe metin te-a ajutat in viata?)))))))))

Sunday, March 19th 2017, 5:54pm

Off-Topic Discussion

Nu m-am bagat pentru nimic . Doar am o parere buna despre tine si nu ma pot abtine sa trec cu ocazia momente cand iti pot arata ca esti prost. Da warn oricui il contrazice

Sunday, March 19th 2017, 5:51pm

Off-Topic Discussion

Si cu ce te-a deranjat ma? ti-a stricat cursul vieti ?

Sunday, March 19th 2017, 5:47pm

Off-Topic Discussion

Eu vreau sa ma discutam mai am 2 vieti so mai am de dat in tine Btw il injuri pe ala ca iti continua glumele ce pretenti sa am de la tine?

Sunday, March 19th 2017, 5:42pm

Off-Topic Discussion

Quoted from "ιυℓία ✪" Ce dracu sunteți așa geloși ? De unde atâta gelozie pe voi? Nimic nu vă convine, mai dați-vă în p*la mea de ratați Vă doare că el are grad și voi nu? Cât v-ați dorii să fiți în locul lui? milogii pulii mele Asa este , ms ca ne-ai luminat gandirea. PS: Akito data urmatoare cand ne vedem pe metin si ma `iau de tine ` pls nu`mi bana contu pe forum.

Sunday, March 19th 2017, 5:40pm

Off-Topic Discussion

Ce noroc pe noi ca are asta grad din nou , se ducea forumul de rapa chiar nu mai era nici o cearta pe aici.

Tuesday, March 14th 2017, 7:17pm

Sugestie donatie STS

cu mici dubii Quoted from "Generalu Bobo" Sunt deacord si se poate face si un npc in care poti renunta la sts sa iti dea un ticket Cine ar mai dona pt sts?

Monday, March 13th 2017, 5:54pm

Update donatii 05.03.2017

De cate ori donezi tu sts sa se adune ?E chiar ok cu 5 macar atat pentru cate v-a adaugat anul asta.

Monday, March 13th 2017, 5:49pm

Sugestie

Quoted from "Emphera" Propun să se adauge și sistem-ul de recuperare parolă de ștergere al caracterului. Era imposibil sa nu vina de la tine . http://www.hammerm2.com/site/rpass.php

Sunday, March 12th 2017, 2:02pm

[GHID]Full-Semi SURA (DMG)

Ghid e mult spus