You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 1,000. There are even more results, please redefine your search.

Saturday, June 16th 2018, 2:29pm

Author: Methadon

Off-Topic Discussion

bai diddux asta sau cum te cheama pe tine taci in plm ca esti prost de puti )

Thursday, June 14th 2018, 4:14pm

Stergere cont "Methadon."

Propun sa banezi acel cont "methadon." care îmi copiază numele. Mai e si fake pe deasupra si se dă drept mine.

Thursday, June 14th 2018, 4:07pm

Contul de LV 9

Quoted from "Methadon." Quoted from "Methadon" Minciuni, eu sunt Methadon. Vă arăt printuri cu conturile mele, nu-l credeți pe acest fake. Arata-mi ss-uri cu conturile si cu donatiile,vreau sa vad si donatiile vechi de cand se dona prin mail. Hai Raulica,sa te vad,daca esti in stare. bai fake-ule fă-ți propriul tău cont. Și nu îmi mai fura numele.

Thursday, June 14th 2018, 4:01pm

Votati Nukez moderator!

Quoted from "Adela W" dc iubi?

Thursday, June 14th 2018, 3:59pm

Contul de LV 9

Minciuni, eu sunt Methadon. Vă arăt printuri cu conturile mele, nu-l credeți pe acest fake.

Thursday, June 14th 2018, 2:24pm

Prezentare Methadon

Quoted from "Returning - zThePunisher" Bft mada ms disperatule )

Thursday, June 14th 2018, 12:11pm

Prezentare Methadon

Quoted from "Leonardo'" Baftă ms

Thursday, June 14th 2018, 11:32am

Prezentare Methadon

Quoted from "Methadon." Da-mi ,si nu mai pune '''' ca e pentru pizde proaste. Defapt,tu esti una dc pui " " îți tresare enema din piept când tastezi cu mine, este?

Thursday, June 14th 2018, 11:26am

Prezentare Methadon

Băi fake-ule îti dau report, nu-mi mai copia numele.

Thursday, June 14th 2018, 11:10am

Prezentare Methadon

Quoted from "Methadon." Quoted from "Methadon" multumesc baietii pentru urări sunteti cei mai tari ))) Sa mori tu ,ca ai pus poza ca a mea la avatar ? )))))))))) Cat de prost poti sa fi Raulica Băi fake-ule pleacă de pe prezentarea mea.

Wednesday, June 13th 2018, 10:32pm

Prezentare Methadon

multumesc baietii pentru urări sunteti cei mai tari )))

Wednesday, June 13th 2018, 3:52pm

Prezentare iPiku 2018

Eu sunt Methadon cap de castron și sunt cel mai prost. https://www.youtube.com/watch?v=TLVMhwp8gZU

Wednesday, June 13th 2018, 2:07pm

Votati Nukez moderator!

Quoted from "Methadon." Esti prea prost Cristinel Fake-ule cf

Tuesday, June 12th 2018, 4:42pm

Îmi pare rău pentru tot..

Quoted from "H6x" Am inteles, nu stiam ce plm se intampla. Am realizat însfârșit că Punișher e doar un obsedat. Asta s-o întâmplat. )

Tuesday, June 12th 2018, 2:13pm

Quoted from "Returning - zThePunisher" Quoted from "Roy" Ce smecheri sunteti ca ati descoperit x buguri, ca aveti n moduri sau ca voi nu dati out la 1v1 si preferati sa stati in casa, la pc timp de 24 de ore doar pentru a le dovedi unor persoane cu care nu aveti o treaba IRL, dar totusi parerea unor persoane din mediul virtual conteaza, fiindca IRL nu aveti un anturaj cu care sa iesiti, nu sunteti in stare sa purtati o conversatie, si prin conversatie nu ma refer doar la ceau, ce faci, bine, sa...

Tuesday, June 12th 2018, 10:48am

Heii sunt Methadon unii dintre voi mă știți alții nu, am făcut această postare să recunosc în sfârșit că am fost gelos pe Nukez pentru că arată mai bine ca mine și are o gagică în fiecare zi. Iar eu trebuie să mă mulțumesc cu șamanca minoră cunoscută pe hammer. Am fost gelos și că împreună cu titanul Raul făceau diss-uri mai bune ca ale mele și mă băteau pe unde mă prindeau. M-am aliat cu zThePunisher dar acum regret pentru că este un copil dependent de joc... Aș vrea să vă spun cum a făcut aces...

Sunday, June 10th 2018, 8:34pm

propunere bn

Sunday, June 10th 2018, 4:34pm

Off-Topic Discussion

https://www.youtube.com/watch?v=pahDWq5a36k