You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 1,000. There are even more results, please redefine your search.

Monday, April 29th 2019, 1:34pm

Author: Ionuţ

Arya Stark

Statuie cu sorata vrem

Sunday, March 17th 2019, 1:10pm

Patcher problem

Put the game folder at exceptions in Windows Defender and other antivirus you have. Make a Troubleshoot Compatibility

Friday, March 1st 2019, 7:51pm

Intrebari fara sens :)

Why so serious ?

Monday, February 25th 2019, 7:56pm

Event Monday 21:30 200 Mods For Free The Biggest Event In History

Quoted from "Lincoln Clay" aia destepti au dat deja fara sa se laude p forum

Sunday, February 24th 2019, 11:04am

Re: [Artwork]damnitsalesz

Vr sho un avatar cu textul Damaged pe verde. Ceva misto ms pwp

Sunday, January 20th 2019, 1:27pm

[Mail neprimit] Schimbare parola

Verifica folderul spam si celelalte. E posibil sa fie undeva pe acolo.

Monday, January 7th 2019, 11:03pm

Password Recovery Problem

Quoted from "Jouane" Quoted from "|Lemon|" Have patience....you will eventually get it Lol, I got it a few hours later. But it looked like there was a kind of problem with recovering password on g-mail addresses. Eu am spus din prima ca e de la mail. Eram 100% sigur ca e din cauza asta. Ma intreb de ce aici tastezi pe engleza si in alt topic pe romana.

Saturday, December 29th 2018, 6:38pm

Password Recovery Problem

Mda... am incercat sa vad daca nu cumva e problema de la tine pentru ca eram 100% sigur ca e din cauza mail-ului. Am facut resetare parola Acum astept si eu Edit: Mi-a venit parola dupa cca. 10 min in folderul spam al mail-ului. (gmail)

Saturday, December 29th 2018, 3:17pm

Propunere

up

Friday, December 21st 2018, 5:10pm

Propunere

Quoted from "Cătălin" Pentru ca nu i așa ușor sa bagi inventare mai multe ))) nu tine de un anumit număr , nu scrii 10 și pac, ai 10 inventare, din câte știu eu, pot apărea buguri majore prin adăugarea a mai multor inventare Cataline, eu ma refeream doar la activarea acelui inventar mic care este deja implementat dar nu poate fi folosit. N-am cerut niciun inventar in plus, ai inteles gresit. Prin adaugarea acelui "Belt" (care erau pe vremea cand era lycan) fara sa ii puna vreun bonus s-ar putea...

Friday, December 21st 2018, 4:04pm

Propunere

Rog pe cei ce dau contra sa argumenteze de ce nu sunt de acord.

Monday, December 17th 2018, 3:28pm

Propunere

Quoted from "Cătălin" Bagă elixiru’ In depozit Daca-l bagi in depozit nu mai merge... Si Dragon God alea, Potiune de Viteza atac si miscare, pet, mount, inel de teleportare? Daca gandesti logic tuturor le lipseste acel inventar. E acolo dar nu poti pune nimic in el ...

Monday, December 17th 2018, 3:07pm

Propunere

Propun sa adaugi din nou cureaua aia ce iti deschide acel inventar mic sau sa faci inventarul ala disponibil. Poti adauga acel accesoriu (belt) doar cu acest rost, fara sa ii pui vreun bonus sau ceva. Cred ca multi ar considera ca e de ajutor acel mic inventar pentru elixire si bufuri.

Wednesday, December 12th 2018, 3:19pm

Eroare de descarcare

Probabil Antivirusul ti-l detecteaza ca virus si il baga la carantina. Adauga Folderul jocului la exceptii in antivirus. ( Windows Defender si ce mai ai)

Monday, December 10th 2018, 7:54pm

Propunere

Quoted from "New4Ge" Quoted from "Ionuţ" Quoted from "New4Ge" Nu rulezi 4 cliente pe acelas pc nu ai cum sa folosesti si vpn si internetul tau pe acelas pc,fiecare foloseste virtual box care este un pc separat in pc-ul tau mai pe scurt, si acolo au VPN. Nu ai cum sa limitezi asta nu exista nicio solutie viabila pentru asa ceva pe parte de cod. Ce s-ar putea face si ar limita cretinii sa faca asta e sa scazi dmg pe hit la ninja arc si sa cresti dmg pe skills sa nu se mai foloseasca basics pe ei,...

Monday, December 10th 2018, 7:46pm

Propunere

Quoted from "New4Ge" Nu rulezi 4 cliente pe acelas pc nu ai cum sa folosesti si vpn si internetul tau pe acelas pc,fiecare foloseste virtual box care este un pc separat in pc-ul tau mai pe scurt, si acolo au VPN. Nu ai cum sa limitezi asta nu exista nicio solutie viabila pentru asa ceva pe parte de cod. Ce s-ar putea face si ar limita cretinii sa faca asta e sa scazi dmg pe hit la ninja arc si sa cresti dmg pe skills sa nu se mai foloseasca basics pe ei, daca se intampla asta poti aduce si 1000...