You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 299.

Wednesday, October 31st 2018, 10:09pm

Author: Biianca

Clopot Confundat

Buna, am intrat pe item shop sa-mi cumpar Hibiscus YL +7, dar era o problema.. la imaginea cu Hibiscus-ul galben scria Hibi OR iar la cel orange scria Hibi YL.. asa ca m-am luat dupa ce scrie nu dupa cum arata. Dar cand ma uit in item shop se pare ca am primit Hibiscus-ul OR nu cel YL. L-am lasat in Item Shop sperand sa mi-l poti schimba, multumesc. Si daca poti sa schimbi si in item shop sa nu mai pateasca altcineva asta, toate cele bune ! Numele caracterului : Bianqua

Tuesday, July 28th 2015, 4:14pm

Giveaway

27

Monday, December 15th 2014, 5:10pm

Problemă Patch Snow

Am o problemă , atunci când descarc patch-ul pentru zăpadă . Nu mă lasă sa-l extrag .. adică imi apare sub forma aceasta : http://prntscr.com/5h3qac Mă puteţi ajuta? mulţumesc .

Saturday, November 1st 2014, 5:59pm

Bug

Sau intamplat mai multe schimbari nu doar asta..

Thursday, October 23rd 2014, 5:19pm

Ce melodie ascultati acum ?

https://www.youtube.com/watch?v=rHRcFE1DOq8

Wednesday, September 10th 2014, 11:43am

Problemă

Păi.. am intrat intr-o dimineață pe joc si am stat vreo 5 minute si imi aparea ceva de la windows center.. ceva de genu dacă nu mă însel , si am dat allow .. după aceea mai stau tot asa 5-6 minute si imi merge greu de tot jocul , iar dintr-o dată văd ca nu-mi mai merge netu ( net prin wi-fi ) si incerc sa ma conectez la acelasi internet si imi scrie ca windowsu nu ma lasa.. cand scot jocu , stau 3-4 minute si isi da drumul la internet singur .. Ma ajuta cineva cu treaba asta? Mersi !

Wednesday, September 3rd 2014, 4:37pm

Câteva buguri

Armele mob .. sunt singurele iteme din shop care nu sunt +9 , mai sunt unele arme de exemplu Bat ( care e total alb față de clientul anterior care arăta ca o armă nu ca o arma colorată-n paint) mai e si Zyklon Sword ( la fel..nu arată la fel ca in clientul anterior ) . Mai sunt căteva armuri care nu pot fi purtate de diferite sexe.. de exemplu : Fetei i se vede armura pe ea dar băiatului nu .. adica doar sclipiciul iese la vedere . Sugerez rezolvarea lor .

Monday, September 1st 2014, 6:01pm

O mică problemă

Mă tot scoate din joc.. de pe laptop si mie frica sa dau rezolvare overflow.. erau unii pe aici care spuneau ca li sau defectat windowsul decand a aplicat acea metoda ! Deci n-am de ce să-mi fac griji nu ?

Wednesday, August 27th 2014, 11:27am

Propunere.

Tuesday, August 12th 2014, 7:01pm

Propunere

Saturday, August 2nd 2014, 1:00pm

Ghid Full Semi-Mod War

Si ce treabă au mă skilurile celelalte ? Singurul skill care contează e cel care dă 2.5 . Celelalte nu dau cine ştie ce dmg . Si nu mă lua pe mine ca nu ştiu metin , mulţi au peste 500 hh şi le convine .

Saturday, August 2nd 2014, 10:48am

Ghid Full Semi-Mod War

500 hh? adica doar pe 2 accesorii se pune hh .. nu cred , multi au pe mai mult de 2 accesorii . Si patrundere deloc ? pe bune ?

Friday, August 1st 2014, 3:10pm

nota pe nume ^_^

10

Friday, August 1st 2014, 3:08pm

Author: DrunkInLove

[Prezentare]

Da baftă .

Wednesday, July 30th 2014, 11:04pm

Propunere Inventar

Si nu e acelasi lucru ? Alt cont/depozit , vrei sa pun niste moduri depozit si cand vreau sa le port de unde loc ?

Wednesday, July 30th 2014, 10:36pm

Propunere Inventar

Propun ca pe langa inventory 1 si 2 sa fie si cel de al 3-lea , findca deoarece findca.. majoritatea au moduri/iteme multe si n-au unde sa la puna decat pe alte conturi , altii n-au loc nici sa-si puna potiuniile sau redurile ..